Přejít na obsah

VCDS kódování


Weithfisto

Doporučené příspěvky

Další možné vylepšení - posunutí ACC na 210 km/h
To mi nepřijde jako dobrá věc, ten radar vidí na malou vzdálenost.
Já mám origo do 210 a nad 160 se mi to jeví nepoužitelné. Prostě pokud se přibližuju rychlosti 210km/h k autu který jede 100km/h. Tak v okamžiku, kdy ho radar spatří, tak je to na krizový brzdění.
Jirko, nevíš jestli je víc druhů radarů? Jestli u RS mr18 kde je ve výbavě 210km/h je nějaký jiný radar, nebo jestli to je pouze SW?
Díky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z mého pohledu to není o využití při mezních 210 km/h, ale určitě bez ztráty komfortu do 180 max 190 km/h(tj. možná komfortní jízda oproti max. 160 km/h o 20 až 30 km/h vyšší). Nemluvě o x-krát řešeném faktu, že původních 160 km/h není skutečných 160 km/h). Jinak samozřejmě, že lze ACC aktualizovat.

 

Protože se množí i dotazy směrem k aktivaci ACC pokud má vůz jen Front asistent...  ACC lze rovněž aktivovat - zde je nutné dát nové páčky u volantu + spodní krycí plast(k samotné aktivaci ACC bez funkce pACC není nutnost navigace ani velké kamery ve voze).

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes jsem byl na první garančce, tak jen pro info ohledně záruky a kódování. Samozřejmě se záruka nevztahuje na jednotky, které by byly upravované, ale nemělo by to mít vliv na ostatní díly / jednotky, pokud se teda nezjistí přímá souvislost s úpravou. Každá úprava je prý logovaná a i při návratu zpět k původnímu nastavení je o tom záznam, tedy je to prokozatelné. Nicméně mě to asi neodradí a k Ferdovi se objednám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 19. 7. 2020 na 11:49, ferda25 napsal:

Z mého pohledu to není o využití při mezních 210 km/h, ale určitě bez ztráty komfortu do 180 max 190 km/h(tj. možná komfortní jízda oproti max. 160 km/h o 20 až 30 km/h vyšší). Nemluvě o x-krát řešeném faktu, že původních 160 km/h není skutečných 160 km/h). Jinak samozřejmě, že lze ACC aktualizovat.

 

Protože se množí i dotazy směrem k aktivaci ACC pokud má vůz jen Front asistent...  ACC lze rovněž aktivovat - zde je nutné dát nové páčky u volantu + spodní krycí plast(k samotné aktivaci ACC bez funkce pACC není nutnost navigace ani velké kamery ve voze).

Zdravim, da nejak napsat Ferdovi 25? Zkousel jsem primo Na Sz a pise mi to ze zpravy neprijma. Diky Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Zdravím mám vcds 16 a stala sa mi taká vec že kábel program nájde všetko ok len keď dám reset servisného intervalu tak vypíše že z prístrojovú doskou nenadviazalo komunikaciu. Ani k ostatným jednotkám nejde pripojiť. Ale pri teste káblu je test ok. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...