Přejít na obsah

VCDS kódování


Weithfisto

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...
  • o 5 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...

Ahoj, nevim zda to patri do tohoto tematu, ale nechce se mi zakladat nove. Chtel jsem se zeptat, jestli nema nekdo tip na OBD diagnostiku, tzn. takovy ten curament, co se da do OBD zasuvky a pres mobil lze ovladat. Vim, ze je toho na trhu plno vcetne Ciny, ale jde mi o neco, co uz ma nekdo na Kodiaqu vyzkouseno s dobrym pomerem cena/vykon. Jde mi jen o to nastavit si napr. zapinani svetel, zavirani oken apod. v domacich podminkach. Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, pabloescobar napsal:

Ahoj, nevim zda to patri do tohoto tematu, ale nechce se mi zakladat nove. Chtel jsem se zeptat, jestli nema nekdo tip na OBD diagnostiku, tzn. takovy ten curament, co se da do OBD zasuvky a pres mobil lze ovladat. Vim, ze je toho na trhu plno vcetne Ciny, ale jde mi o neco, co uz ma nekdo na Kodiaqu vyzkouseno s dobrym pomerem cena/vykon. Jde mi jen o to nastavit si napr. zapinani svetel, zavirani oken apod. v domacich podminkach. Diky.

čo sa týka appky ja som na to použil CARISTU. Nastavil som pár vecí - pretočenie ručičiek tachometra pri zapnutí, zmena počtu blikaní smeroviek,  zvukový signál pri zamkutí a odomknutí  auta, stále zapnuté zadné svetlá, vypnutie upozornenia na nezapnuté pásy, vypnutie auto-lock dverí, pamat na posledný zvolený režim vyhrievania sedačiek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, ministry078 napsal:

čo sa týka appky ja som na to použil CARISTU. Nastavil som pár vecí - pretočenie ručičiek tachometra pri zapnutí, zmena počtu blikaní smeroviek,  zvukový signál pri zamkutí a odomknutí  auta, stále zapnuté zadné svetlá, vypnutie upozornenia na nezapnuté pásy, vypnutie auto-lock dverí, pamat na posledný zvolený režim vyhrievania sedačiek.

 

Editováno: , autor: ministry078
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, pabloescobar napsal:

Presne tohle jsem mel na mysli. A funguje bez problemu? Spolehlivost spojeni, prehlednost mobilni aplikace atd.. Nemas nejaky odkaz, ze bys sem hodil? Predpokladam, ze bude vic typu. Diky.

Odpisujem ti v tomto vlákne. OK ? apppku mám CARISTA verzia 3.8.3, pracuje pekne, všetko je prehladné, vieš čítať aj chybové kódy. Nutnost vedieť anglicky. Dá sa stiahnut na webe ulozto.sk

 

OBD som kupil na alza.sk  tu je link: https://www.alza.sk/tv-foto-audio-video/mobilly-obd-ii-bt-d4624328.htm

 

Je dolezite aby Ti podporoval niektore protokoly, konktetne tento moj funguje.  Pre kontrolu protokolov som pouzil appku z Google play   ELM327 Identifier (Daaren Fonloil)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...