Přejít na obsah

Rapid MR 2018


Whisperer

Doporučené příspěvky

před 3 hodinami, miklisek napsal:

Mě by jen zajímalo, jestli drnčí palubka a tapecy na těch kostkách. To je pro Rapida mor.....

Jinak se mi to auto pořád líbí. A fc se povedl!

 

 

 

 

jo, facelift je fakt super, ale ten motor... jako do města nebo na okrsky super a asi by mi ani nevadilo že to je 3 válec, ale dálnice nebo dovolenou bych v tom zažít nechtěl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S odstupem času se mi ten čumák vůbec nelíbí, když je denní svícení zapnuté, tak to budí spolu s maskou a zvlněnou lištou v nárazníku dojem chromového celku a je to takové "tunnerské". O motoru se nemá asi cenu bavit vůbec. Ale jak to tady čtu, tak jsem jediný :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Než jsem se pročetl až sem, tak oběhly 2 měsíce - tedy cca 2 měsíce již jej mám doma.... Rapid SB, modrá race, 1,O TSI 6 kvalt 81 kW. Najeto 4.5OO km. Při převzetí 6 km, MR 2018, Ambition plus. Krom Navi a  tempomatu /bohužel/ vše. K autu - zatím nikde nic nevrže, neklepe, vše o.k. Motor je tichý a kultivovaný, hluk žádný, prostor ve voze je dostatečný pro 4 dospěláky.  Kufr dostačující. Motor má slušný, možná víc než slušný zátah na litr, spotřeba do 5-ti litrů- Při 6ce točí 2300 cca a bere 3,5 až 4 litry. Fyzické dotankování  naměřené spotřebě +-odpovídalo. Dle zjištěných skutečností tady na foru jsem svého Rapid aprohlížel - zrezlá místa, šrouby, popraskaná skla, zatékání a pod. a pod. a zatím jsem na nic podobného nenarazil. Tak snad mi bude sloužit. FII, kterou jsme měl od nova mi sloužila 8 let a bez investic a ve spokojenosti. A litrového tříválce nych se nebál, u +,2 HTP mě také strašili, že po 100.000 půjde do kytek a ve 170.000 šel do trhu a nebylo to na něm poznat......

20170826_131730.jpg

20170826_131737.jpg

 

Editováno: , autor: hrosifarma
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spoiler
před 1 hodinou, Twisted napsal:

Pěkná spotřeba, těch 2300 ot. a 4 litry jsou při jaké rychlosti?  Taky jdeme do Rapida po dvojkové Fabii HTP, kterou jsme měli téměř od nova a jsme s ní velmi spokojeni.

Je to po kvalitni dálnici v HR, tak nějak rovina, na pohodu, 2 dospělí a náklad na dovcu, rychlost. cca 120 km/hod.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 6 měsíců později...
V 2. 10. 2017 na 22:39, hrosifarma napsal:

Než jsem se pročetl až sem, tak oběhly 2 měsíce - tedy cca 2 měsíce již jej mám doma.... Rapid SB, modrá race, 1,O TSI 6 kvalt 81 kW. Najeto 4.5OO km. Při převzetí 6 km, MR 2018, Ambition plus. Krom Navi a  tempomatu /bohužel/ vše. K autu - zatím nikde nic nevrže, neklepe, vše o.k. Motor je tichý a kultivovaný, hluk žádný, prostor ve voze je dostatečný pro 4 dospěláky.  Kufr dostačující. Motor má slušný, možná víc než slušný zátah na litr, spotřeba do 5-ti litrů- Při 6ce točí 2300 cca a bere 3,5 až 4 litry. Fyzické dotankování  naměřené spotřebě +-odpovídalo. Dle zjištěných skutečností tady na foru jsem svého Rapid aprohlížel - zrezlá místa, šrouby, popraskaná skla, zatékání a pod. a pod. a zatím jsem na nic podobného nenarazil. Tak snad mi bude sloužit. FII, kterou jsme měl od nova mi sloužila 8 let a bez investic a ve spokojenosti. A litrového tříválce nych se nebál, u +,2 HTP mě také strašili, že po 100.000 půjde do kytek a ve 170.000 šel do trhu a nebylo to na něm poznat......

20170826_131730.jpg

20170826_131737.jpg

 

Vyskusali ste aj liftback alebo chce ki ste Len SB ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...