Přejít na obsah

Yeti plastový kryt pod sedačkou


osobne

Doporučené příspěvky

Máte také ve Škodě Yeti pod pravou přední sedačkou na podlaze plastový kryt? Co je pod tím krytem a proč ten kryt není také pod levou přední sedačkou? Dá se takový kryt objednat i pod levou přední sedačku? Je tam totiž volné místo, do kterého nezasahuje gumový koberec, a proto se mi tam pod sedačkou na textilním obložení podlahy hromadí bordel.

Editováno: , autor: osobne
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Nevím jestli anglická verze Yetiho má HF na druhé straně, pokud jo tak použít kryt s anglické verze. Případně tam ještě může být místo HF jednotky zesilovač na sound systém(ten jeho kryt nemá zaoblení). Ale jestli to bude pasovat a hlavně k čemu uchytit těžko říct. Jednodužší bude dvakrát do roka tam vyluxovat ;-)

Editováno: , autor: majkl.s
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj, s tím místem pod sedadlem řidiče, je to takový divný...nevyužitý :-( Sháněl jsem spíš nějakou odkládací schránku (něco jako je pod sedadlem spolujezdce), ale nic jsem nenašel (respektive našel, ale pro staršího Yetiho). Mám Yetiho rok výroby 2016, ale pro něj nic a škodovka nic nenabízí :-( Od výroby tam mám jen možnost do malé schránky zasunout vestu, ale pod tím je místa, že by se tam vešlo oboje.
Nevíte o něčem, co tam dát, jak tenhle prázdný prostor využít? Tenhle kryt je aspoň něco, ale větší odkládací schránka jako má spolujezdec pod sedadlem by byla lepší :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ‎04‎.‎06‎.‎2017 na 11:18, martyx napsal:

Ahoj, s tím místem pod sedadlem řidiče, je to takový divný...nevyužitý :-( Sháněl jsem spíš nějakou odkládací schránku (něco jako je pod sedadlem spolujezdce), ale nic jsem nenašel (respektive našel, ale pro staršího Yetiho). Mám Yetiho rok výroby 2016, ale pro něj nic a škodovka nic nenabízí :-( Od výroby tam mám jen možnost do malé schránky zasunout vestu, ale pod tím je místa, že by se tam vešlo oboje.
Nevíte o něčem, co tam dát, jak tenhle prázdný prostor využít? Tenhle kryt je aspoň něco, ale větší odkládací schránka jako má spolujezdec pod sedadlem by byla lepší :-)

Já pod sedadlem spolujezdce žádnou odkládací schránku nemám. Možná to je tím, že u spolujezdce nemám výškově nastavitelné sedadlo.Ty tam máš odkládací schránku připevněnou k podlaze nebo k sedadlu?

Editováno: , autor: osobne
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Odkládací schránka je přidělaná k sedadlu, výsuvná. A nemám výškově nastavitelné sedadlo. Asi to bylo v rámci nějákého paketu, co se objednal u nového auta, tak je možné že to tam nemáš.
Jinak díky za tip a foto @kostelka, je to dost dobrá inspirace, ta přepravka je snad na míru :-) kde si ji koupil? Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...