Přejít na obsah

Vyvážení kol


TOMUS

Doporučené příspěvky

Zdravim.

Mam otazku. Tatinek kupil 4 nové origo disky italie černé. U 2 kol nema vahy , tak je v pořadku. V jednem kole jsou 2 vahy. V poslednim kole mam až 8 vahů co dava 40 gramů. Podle mě teto disk je vadný . 

Mam šance aby reklamovat tuto disk a prace?

Všechno mam udělane v škodovce.

 

Podle mě to debil dava tolik vahů na jedné kolo. Mechanik měl hlasit mi že teto disk je vadný a třeba ho reklamovat ,  a ne dělat pe er de :)

 

Děkuju za rady.

Tomuś.

DSC_0157.JPG

DSC_0156.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za odpověd' :)

 

To bylo společně vyvažované :) . Je něco takové, že kdy obratiš pneumatiku několik stupnů do pravá  nebo  do leva to je šance že můžeš mit min važek. Ale v škodovce se v to nehraji :( . Oni tam mají pravidlo ted' a zde , a co je nad  to už nejde :D .

Tatinek byl u pneu servisu a gumář řekl mu že může být ale vice važek už nemůže být :) .

 

Ja kdy jsem měl disky na kterých měl vice než 40 gramů to už daval jsem je na šrot a kupoval jsem nové :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...