Přejít na obsah

OII xenon řídící jednotka náhrada


FISHkaa

Doporučené příspěvky

Přátelé,

dlouho sem to tu hledal ale nenašel (předem díky za případný link):

- při výměně výbojky odešla do peklíčka ŘJ xenonu (ballast). 

 

Koukal sem na ceny originálních (to se snad zbláznili ne? :D) a napadá mě tato kontrukce, kterou potřebuji od vás vyvrátit/potvrdit:

- jednotka má na vstupu pouze napájení (12V) a na výstupu tři piny (výbojka)

Spekulace je, že nikterak nekomunikuje se zbytkem auta, resp. komfortní jednotka si hlídá proudový odběr ballastu a nic víc jí netrápí.

 

Je možné takovou jednotku nahradit jinou, neoriginální?

 

Podotýkám, že aktuálně je tam originál z výroby, viz fotky.

předem díky moc za pomoc

PS: kdyby tu stávající někdo uměl (pokusil se) za rozumný zlaťák opravit, tak budu také rád ;-)   

 

přikládám fotky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Taky jsem měnil výbojky a přestala fungovat nivelace.resp.svitily moc nahoru.v servisu jsem po nich chtěl ať to seštelujou pres počítač to udelali a potom v druhem servisu jsem jim neříkal nic a zjistili že je poškozený senzor naklonu na zadní nápravě.tak ho opravili a teď to sviti zase moc dolů.takže musim na vag ať mi to zase poladí.ta gumova čepička byla rozlomená tak sem ji slepil.nejde sehnat samostatně. 

20170602_173900.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...