Přejít na obsah

Príplatková výbava....


Standoo

Doporučené příspěvky

Nezávislé topení - jednak komfort v zimě, protože to rychleji topí i když ho nezapneš před startem, a pak menší namáhání studeného motoru. A samozřejmě přijít do vyhřátého auta je dost machrovina, ale žere to baterku.

 

A pak odvětrávané sedačky - to asi nemusím vysvětlovat :D

 

Ten digitální radiopříjem - napamatuju si, že by mi rádio šumělo nebo přeskakovalo, ale možná to ani není tím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

+++ Nezávislé topení, odvětrávané sedačky - souhlas; pro mne také blind spot detect; adaptabilní tempomat

++  Smart light assist / auto light assist; vyhřívaný volant je fakt luxus ; Sunset ; Kessy;  adaptabilní podvozek - prostě se na naše cesty fakt hodí, Asistent rozjezdu do kopce

+ Travel assist - občas se detekovaná rychlost opravdu hodí (když se člověk zapomene...)

 

+/- Lane assist - někdy nepříjemně překvapí, někdy pomůže; 220V zásuvka

 

- zbytečnosti -  DAB - digitální radiopříjem (nedostatečné pokrytí, ale tam kde pokrytí je, ta kvalita je poznat a fakt hodně) ; Wireless RSE App (Media Command) , Driver Alert (ani nevím, že tam je - najeto zatím 13 tisíc...), samostatná SIM - bez Škoda Connect o ničem, funkčnost v době chytrých telefonů nedořešená (kontakty apod)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

+++ Nezávislé topení, Adaptivní tempomat (a Traffic Jam Assist), Kessy, Smart Light Assist, parkovací kamera, zadní stěrač

++ Blind Spot Detect, Columbus, Travel Assist

+ DCC, Lane Assist (chtělo by to víc než 10 vteřin!)

 

– Parkovací asistent, SmartGate (strašná aplikace pro iOS)

–– 18" kola (dobře vypadají, ale nevyhovuje mi jejich tvrdost na středočeských cestách)

 

DAB = přijde mi to jako super kvalita, ale když je blbý signál, tak to spíš štve!

SIM karta v Columbusu mi přišla jako naprosto zbytečná věc

Editováno: , autor: Prochaine
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...