Podzimní 25.sraz SKODAHOME v novém - 21.10.2017 v tradičním prostředí Triocampu Praha 8 / Více informací zde>>>
marek7

Fabie nestartuje, v horku nesepne palivové čerpadlo

9 příspěvků k tomuto tématu

Ahoj všem. Tak nám začalo teplo a mě zase starosti se startováním. Mám Fabii I 1.4 16V 74kW r.v.2000 a pokud stojí delší dobu na sluníčku, tak nestartuje. V zimě, na jaře i podzim bez problémů. Pokud nechám auto někde na parkovišti a pere na něj sluníčko, tak po otočení klíčku nesepne palivové čerpadlo. Pomůže stáhnout okna, nechat cca 5 -10 minut vyvětrat a pak ok. Podle mě nějaký problém v nějakém kontaktu nebo spoji u spínačky. Nesetkal se s tím někdo? Díky za každou radu nebo nasměrování.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Mam presne fabku jak ty a delalo mi to vloni zacatkem leta uplne to samy. Vetrat sem teda nezkousel, ale po vymene teplotniho cidla to prestalo (meneno v cervenci). Taky sem cekal nejaky kontakt ci spinac cerpadla pri otevreni dveri...zatim vse OK, ale tepla teprve zacinaj tak uvidime

Upraveno uživatelem Pawouk
Bezprostředně předcházející příspěvek se necituje!
0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Takže čidlo teploty chladicí kapaliny? Zkusím vyměnit, snad to pomůže. Díky :)

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No hodně štěstí! Co červená světla ve dveřích svítí?

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ve dveřích červená světla svítí. Čidlo budu měnit ve čtvrtek, mám volno. Ale když jsem viděl ten přístup :o

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Výměna čidla je v pohodě,ale nevím jestli to bude právě tím. Co Vag nepíše nic?

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

VAG mlčí :mellow: není tam jediná chyba. Kolega mi ještě doporučil známého, je to prý šikovný autolektrikář, zítra mu budu volat.

Mám pořád podezření na nějaký blbý spoj u spínačky nebo palubky.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

To teplotní čidlo někdy blne ikdyž není ve Vagu žádná chyba,ale nevím jestli to bude tvůj případ. V jakém stavu máš kabelový svazek na levém nosníku v mot. prostoru?

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

ahoj mam fabii combi 1.4 a v horku take nestartuje muzete mi poradit na diagnostice bez problemu zavada nenalezena.moc diky

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se