Přejít na obsah

TV-Tuner


Doporučené příspěvky

tak to je lepší se ponaučit a koupit Audiomedia AMV 263D , protože ten má 2 AV vstupy a jeden z nich dokonce na čelním panelu. Takže když si budete chtít třeba přehrát video z kamery, tak se to snadno připojí.

To je zivot, byl jsem rad, ze jsem jej vubec ziskal za to co jsem za player hodlal dat

Momentalne faceliftuji druheho drobecka ... :D foto pro inspiraci :huh:

post-16-1162053622.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak koukam, ze ten TechniSat ma plnohodnotny video vystup (to se dnes jiz nevidi) na SCARTu  :palec2:

Leze ven Kompozit, S-Video i RGB ... prevodnik by teoreticky nemusel byt (jen si nejsem jit jak by DX zvladla singronizaci ... chtelo by to vyzkouset)

jj zapoměl jsem doplnit mám to přes převodník rgb - video na navi dx škoda.....pravda je že má skart a možná půjde propojit přímo pokud na něm RGB jde???????

Mas tam taky DVD player? Premyslim jak to vyresit abych nemusel vstupy prepinat ... :disgust:

Ahoj....

mám tam jěště analog TV tuner a ten má 2 AVéčka.... :D

takže mám navi,převodník,analog tuner a do něj DVD a Technisata.....IR sloučené do jednoho od všeho.....a maká...

jediné co tam je tak jěště malé rušení (pískání) mám benzína u Diesla to máme pořešené....ale benzín odolává máte nekdo nějaké poznatky co a jak?????

Mrs :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to je lepší se ponaučit a koupit Audiomedia AMV 263D , protože ten má 2 AV vstupy a jeden z nich dokonce na čelním panelu. Takže když si budete chtít třeba přehrát video z kamery, tak se to snadno připojí.

To je zivot, byl jsem rad, ze jsem jej vubec ziskal za to co jsem za player hodlal dat

Momentalne faceliftuji druheho drobecka ... :D foto pro inspiraci :huh:

Na facelift pilka na železo nesmí chybět :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak koukam, ze ten TechniSat ma plnohodnotny video vystup (to se dnes jiz nevidi) na SCARTu  :palec2:

Leze ven Kompozit, S-Video i RGB ... prevodnik by teoreticky nemusel byt (jen si nejsem jit jak by DX zvladla singronizaci ... chtelo by to vyzkouset)

jj zapoměl jsem doplnit mám to přes převodník rgb - video na navi dx škoda.....pravda je že má skart a možná půjde propojit přímo pokud na něm RGB jde???????

Mas tam taky DVD player? Premyslim jak to vyresit abych nemusel vstupy prepinat ... :disgust:

pridam tam klopnej slucovac co maj v kazdem elektru (hama atp.). Posledni signal co prijde na vstup bude i na vystupu. Nic jineho me nedapada.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...