Přejít na obsah

TV-Tuner


Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

dodatecne to jde, cena noveho cca 30, z "druhe ruky" netusim... ja ho mam ve sluzebaku, ale kvalita prijmu - no je to spis, kdy clovek stoji. kdyz jedes (teda pokud si nechas odstranit "pojistku" proti zablokovani obrazu pri rozjedu) to dost skrci. montuje se to do kufru pod cd menic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten DVB-T tuner by mě zajímal..... kde se něco takového dá pořídit? A za kolik? Máte s tím někdo trochu zkušeností?

Díky za info

Ale pokud nejezdíš po praze nebo blízkém okolí tak to nemá DVB-t ani cenu pořizovat.

No to právě jezdím... hlavně každý den stojím poměrně dost dlouho v zácpě :t

takže takovýhle tuner by se fakt šiknul..... ;)

tak nevíte někdo kde a za kolik?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten DVB-T tuner by mě zajímal..... kde se něco takového dá pořídit? A za kolik? Máte s tím někdo trochu zkušeností?

Díky za info

Ale pokud nejezdíš po praze nebo blízkém okolí tak to nemá DVB-t ani cenu pořizovat.

No to právě jezdím... hlavně každý den stojím poměrně dost dlouho v zácpě :t

takže takovýhle tuner by se fakt šiknul..... ;)

tak nevíte někdo kde a za kolik?

Díky

Co třeba ten co se dává normálně k televizi? Bud k tomu můžeš koupit za pár stovek měnič napětí na 220V nebo ti nějaký zručný elektrotechnik udělá potřebný adaptér. Tipnul bych, že vstupní napětí těch tunerů bude max 20V. Pak už to chce jen pořešit dvbt anténu do auta. Minulý týden jsem jí vyhodil, stála asi 3 stovky. A taky již zmiňovaný převodník.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to je... ale stejně by mě neminul ten TV tuner do DXka... a novej je nesmysl... takže leda někde kdyby někdo uměl nějakej levnej :D

Proc? Na DXo pripojis RGB prevodnik a na nej pripojis DVB-T ...

Proc tam budes davat neco co nebude do budoucna davat smysl. Prijem pres DVB-T v aute je mnohem stabilnejsi na vypadky obrazu a sumu ve zvuku ...

Osobne jsem na DXo pripojil DVD/MP3 player a zvazuji jeste to DVB-T neb jsem to videl v akci a fakt suuuuper :t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak koukam, ze ten TechniSat ma plnohodnotny video vystup (to se dnes jiz nevidi) na SCARTu :palec2:

Leze ven Kompozit, S-Video i RGB ... prevodnik by teoreticky nemusel byt (jen si nejsem jit jak by DX zvladla singronizaci ... chtelo by to vyzkouset)

jj zapoměl jsem doplnit mám to přes převodník rgb - video na navi dx škoda.....pravda je že má skart a možná půjde propojit přímo pokud na něm RGB jde???????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak koukam, ze ten TechniSat ma plnohodnotny video vystup (to se dnes jiz nevidi) na SCARTu  :palec2:

Leze ven Kompozit, S-Video i RGB ... prevodnik by teoreticky nemusel byt (jen si nejsem jit jak by DX zvladla singronizaci ... chtelo by to vyzkouset)

jj zapoměl jsem doplnit mám to přes převodník rgb - video na navi dx škoda.....pravda je že má skart a možná půjde propojit přímo pokud na něm RGB jde???????

Mas tam taky DVD player? Premyslim jak to vyresit abych nemusel vstupy prepinat ... :disgust:

post-16-1161949417.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...