Přejít na obsah

Octavia I RS pružiny


Filouš

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
V 21. 5. 2017 na 21:34, Joska166 napsal:

Ahoj mám dotaz proč eibach neprodává pružiny na 1.8t 132 kw ale na 1.8t 110 kw ano zatížení náprav bude +- asi stejné tak proč když píšu na různé shopy tak mě je na Rs nedoporučuji co když je na Rs dám stane se něco? nebo má rs nějaké větší rozdíly v přední a zadní nápravě než 1.8t 110kw a pružiny prodáva pouze H&R za 7000 a to se mi dávat nechce když eibach stojí 3800

 

Mezi 1,8 T 132 a 1,8 T 110 je rozdíl pouze v tlumiči a to ve stabilizátoru a jeho oku na tlumiči.

Takže když koupíš ty nebo ty pružiny tak nebudeš mít žádný problém. Sedět ti musí pouze váhový limity. Takže najdeš-li eibachy co jim sedí váhovky tak je klidně ber..

Pružiny prodává i AP: https://vwshop.cz/70795-sportovni-pruziny-35-35mm-skoda-octavia-1-kombi-1u5-ap-sportfahrwerke.html

 

AP a H&R má výhodu v tom že si můžeš koupit i vhodné tlumiče, což už eibachu není samozřejmost. Každý by měl vědět že koupí "pouze" pružin nijak jízdní vlastnosti nezlepšuješ i když za to plácneš sedmičku. Jízdní vlastnosti má pouze komplet s TÜV

Editováno: , autor: Martinro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...