Přejít na obsah

Octavia I RS pružiny


Filouš

Doporučené příspěvky

Zdravím, nezkoušel někdo dávat na TDi pružiny z RS? Jde to nebo je tam nějaký háček? Chtěl bych dávat 17" a na normálním podvozku je to moc vysoko, ale zase nechu jít moc dolů, páč jezdím po takových silnicích (údajně I.třídy) že bych mohl chytat spodkem. Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, nezkoušel někdo dávat na TDi pružiny z RS? Jde to nebo je tam nějaký háček? Chtěl bych dávat 17" a na normálním podvozku je to moc vysoko, ale zase nechu jít moc dolů, páč jezdím po takových silnicích (údajně I.třídy) že bych mohl chytat spodkem. Dík

Mam komplet RS podvozek i brzdy a na 17" je to tak akorat :palec2:

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

RS su lepsie ako niake sport?

...zalezi co si pod -lepsi- predstavujes, urcite treba HPcka budou setet lepe ale zase s jaky komfortem...

Ja sem s komfortem na HP max spokojenej...nebo uz mam drevenou prdel??? :smich:

...na HP je nejaky komfort ? lol ...no ted realne na 17" se to jeste da, ale co sem mel zkusenost na 18" tak docela bida...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

RS su lepsie ako niake sport?

...zalezi co si pod -lepsi- predstavujes, urcite treba HPcka budou setet lepe ale zase s jaky komfortem...

Ja sem s komfortem na HP max spokojenej...nebo uz mam drevenou prdel??? :smich:

...na HP je nejaky komfort ? lol ...no ted realne na 17" se to jeste da, ale co sem mel zkusenost na 18" tak docela bida...

Ne mas pravdu, komfort je horsi, mam od nich predni i zadni pruziny a komplet tlumice a jeste jsem si je nechal pritvrdit proti tomu co delaji normalne. Mam 225/45 R17 a kdyz sem s tim jel poprve do Plzne, coz je ode me cca 170 km tak sem myslel ze mi upadne prdel...Asi cena za kvalitu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Mam Škoda Octavia kombi RS a potřeboval bych to dát ještě trošku dolů, de hlavně o zadek.

Zatím nemam na novej kompletní podvozek, tak že bych dal jen pružiny, teď je otázka jaké ?

Nevím jaké má RS od serie, tak že nevím podle čeho vybrat nové.

Aby si nestalo, že koupím pružiny a auto bude ještě vyšší.

Předek potřebuji ještě tak o 2 až 3 cm a zadek asi ještě o něco víc, pač je dost vysoko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam Škoda Octavia kombi RS a potřeboval bych to dát ještě trošku dolů, de hlavně o zadek.

Zatím nemam na novej kompletní podvozek, tak že bych dal jen pružiny, teď je otázka jaké ?

Nevím jaké má RS od serie, tak že nevím podle čeho vybrat nové.

Aby si nestalo, že koupím pružiny a auto bude ještě vyšší.

Předek potřebuji ještě tak o 2 až 3 cm a zadek asi ještě o něco víc, pač je dost vysoko.

rs je od vyroby znizeny len o 15mm.

o 15mm kratsie pruziny nez normalna oktavia nikto nepredava, takze neverim ze po vymene by to mohlo byt vyssie

Editováno: , autor: mcsolle
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rs je od vyroby znizeny len o 15mm.

o 15mm kratsie pruziny nez normalna oktavia nikto nepredava, takze neverim ze po vymene by to mohlo byt vyssie

Jo aha, tak to jsem netušil že oproti serii je tam rozdíl tak malej, když stojim vedle normál kokty tak to vypadí o víc než 15mm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

Čus, potřebuju radu. Na mým čerstvě dovezeným rs mi praskla (spíš byla prasklá) přední pružina. Kousek ale to je jedno, prostě šlus. 1, Jsou stejný s pružinami Tdi? 2, Ležej mi doma sport pružiny ale myslím že by to bylo moc tvrdý? Je tam z němec nějakej tuning ale půjde zpět do origa. Teď s těma pružinama babo raď.... :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 let později...

Ahoj mám dotaz proč eibach neprodává pružiny na 1.8t 132 kw ale na 1.8t 110 kw ano zatížení náprav bude +- asi stejné tak proč když píšu na různé shopy tak mě je na Rs nedoporučuji co když je na Rs dám stane se něco? nebo má rs nějaké větší rozdíly v přední a zadní nápravě než 1.8t 110kw a pružiny prodáva pouze H&R za 7000 a to se mi dávat nechce když eibach stojí 3800

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud vim rs ma pruziny kratsi, mozna i tvrdsi ale to nevim jistě. Já osobně bych bral originál tu https://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/1j0411105aj-pruzina-perovani-predni-napravy-skoda-27883.html 

nebo druhovyrobu tu (tady je asi nejlevnejsi) http://www.hanza-autodily.cz/3-predni-naprava-18t-rs/c-2224/

Editováno: , autor: B4stard0s
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale já tam mám origo fungl nové ale stejně je to vysoko měnil jsem komplet podvozek za origo a hrozně se to zvedlo jak je vše nové a chtělo by to dát tak 3 cm dolů mám 18 kola a stejně je tam pořád mezera jak kráva když už bych dával pružiny tak H&R prodává snížení přímo na Rs o 2 cm ale nejlevnější jsem našel za 5200 

Editováno: , autor: Joska166
Oprava textu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teoreticky by to melo jit, ale jestli neni jiná tuhost, radsi pockej az ti odpovi nekdo kdo tomu vic rozumi

 

EDIT: a jak pises ze si menil komplet podvozek.. ja menil jen predni tlumice s ulozenim a zvedlo se to taky dost, ale uz si to seda..

Editováno: , autor: B4stard0s
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...