Přejít na obsah

Podivné zvuky při max. rejdu, Rapid SB 2016


bobanHTP

Doporučené příspěvky

Ahoj chlapi, chtěl jsem se podělit o zkušenost, mám Rapid 2016 1.2 TSI 66kw, najeto 7000km a začal mě podvozek vpředu vydávat divné zvuky při maximální rejdu. Auto jsem reklamoval (asi pátá reklamace, snad to někdy skončí :-) ), kupodivu to dělaly manžety, takové harmoniky v přední nápravě. Promazali to nějakou věcí a přestalo to.

Začínám mít osypky ze značky Škoda, přitom se Rapid vyrábí u nás :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych ho rád něměl, ale nedá se nic dělat, je to na úvěr na firmu, takže vrátit nejde :-D

Jinak jako náhraní auto jsem měl Rapid 2016 SB 66kw Ambition 30tis.km, kde vrzal/lupal plynový pedál a v jednom místě jakoby zadrhával. Na volnoběh něco divně popískávalo tak jako mě.... V servisu tohle už ani neřeší, je to vlastnost :-)

Ale těší mě alepoň, že takové závady nemáte všichni :-)

Editováno: , autor: bobanHTP
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Neboj sa bobanHTP, ja mam tiez pol rocneho rapida a od kedy som ho kupil, vkuse len reklamacie. Neskutocne zle vyrobene auto. Inac potvrdzujem pri tom rejdu to robia tie manzety poloosi, potreba to natriet silikonovym olejom alebo niecim vode odolnym, aj to som si sam musel spravit, na reklamaciu to neuznali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...
V 18. 6. 2017 na 15:06, siscox napsal:

 Inac potvrdzujem pri tom rejdu to robia tie manzety poloosi, potreba to natriet silikonovym olejom

Jako normalne natrit ty gumy z venku co je dostupne po vytoceni kol?

Ja mam najeto 600 km a to je jedina vec spatne, ceho jsem si vsiml.

Jinak auto zatim ok.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...