Přejít na obsah

Zapalovací svíčky


czbob

Doporučené příspěvky

před 4 hodinami, czbob napsal:

Omlouvám se ale nechci zakládat nové téma. Rád bych koupil nové svíčky ale potřeboval bych poradit/doporučit jaké koupit.S ohledem na cenu vs. spolehlivost. Díky za odkazy.

Zakládají se zde témata na kdejakou kravinu a ty se zeptáš na svíčky v tématu, které s nimi nemá skoro nic společného... Vytvořeno nové téma a příspěvky přesunuty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odemkl následující téma
  • o 3 roky později...

Zdravím, snad to chápu dobře, že tohle je aktivní téma.


O3 1.2 TSI CYVB začala při 99 000 km, startovat až na druhý pokus, žádné chyby zapsané v řídící jednotce. Koupil jsem NGK PZKER7A8EGS místo Bosch. Z hlavy jsem vymontoval Bosch, jedna měla podivně zamaštěný závit od šestihranu až 5 mm k jiskřišti a jakoby ožehnutou keramiku. Moc se mi nezdá, že by automechanik jeden závit namazal a ostatní ne. Myslím si, že závity svíček se nemají mazat, protože hrozí poničení závitu.


Motor se svíčkami NGK (made in Japan) startuje bez problémů, možná lepší volba než Bosch (made in China).

 

 

Bosch made in China.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...