Přejít na obsah

Zadni sterac po nastartovani


spacik

Doporučené příspěvky

Ahoj,

 

da se nejak vypnout automaticke setreni zadniho okna? Po nastarovani (staci otocit klickem bez nastartovsni) vzdy automaticky jednou setre. Predek to nedela. V menu mam automacky zadni sterac vypnuty - nema vliv. 

 

Mam SII combi 2.0 TDI 4x4 DSG z 2011. 

 

Jestli je tu na to tema, omlouvam se - prehledl jsem. 

 

Diky za info. 

Editováno: , autor: spacik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto by nemal zadny stierac robit pri nastartovani....

V diagnostike som nasiel iba vypnutie a zapnutie automatickeho zotretia zadneho skla pri spiatocke.

No dazdovy senzor musi signalizovat dazd...

 

Vyber motor stieraca, rozober ho a precisti. Mozno ti blbnu magneticke kontakty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

Pokrocil si niekam? 

Zacalo sa mi objavovat ten isty problem. 

Zapnem kluc do polohy 1 a zadby stierac spravy jedno zotretie. 

Po nastartovani a dlhej jazde uz stierac sam nikdy nezotrie. 

Nie vzdy, ale obcas zotrie iba pri zapnuti kluca do polohy 1. 

Dakujem za kazdu radu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, imo17 napsal:

Pokrocil si niekam? 

Zacalo sa mi objavovat ten isty problem. 

Zapnem kluc do polohy 1 a zadby stierac spravy jedno zotretie. 

Po nastartovani a dlhej jazde uz stierac sam nikdy nezotrie. 

Nie vzdy, ale obcas zotrie iba pri zapnuti kluca do polohy 1. 

Dakujem za kazdu radu. 

Ahoj, bohuzel nepokrocil. A stve mne to. Zkouseli jsme kde co a chybu to nehaze. Ze zacatku setrel jednou pri otoceny spinacce. Ted setre 2x. Pri spinacce a po nastartovani. Pak uz ne. Kdyby nekdo vedel, bylo by to fajn. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, suri. napsal:

nie je to páčkou a skúšačkou tam nenameriaš nič , to nie je 120tka ... vymeň motor zadného stierača , je to klasika , Fab II combi , Superb čo majú rovnaké motorčeky toto robia, výrobca satrema , od určitého ročníku už ok ... niekde mám aj tpi 

Takze myslis, ze je to v motorku a nema smysl hledat chybu jinde? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemyslím , viem , teda samozrejme za predpokladu že naozaj nemáš nejak poškodenú , zlomenú alebo proste zatlačenú páčku stierača dozadu ... najjednoduchšie je zobrať iný motorček / na skúšku pasuje fabia , roomster /ten je rovnaký ako sup/ , a aj OII / ... prípadne si požičaj v predajni nový 5j7955711c že ho chceš kúpiť a vyskúšaj len na kábli ... ak ti to robí zakaždým tak o to jednoduchšie to máš 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne to robi vzdy od kupy auta (od novoty) ale len a len vtedy ak pri poslednej jazde prsalo a pouzil sa aj zadny stierac,

cize ak si pri poslednej jazde pouzival stierace tak po zaparkovani a neskor znovu nastartovani je jedno zotretie normalne

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Mne to 1x zotrie pri štarte (páčka v základnej polohe), ale iba vtedy ked je teplo a zároveň keď zadný stierač pri predošlom cykle (v ten deň alebo i niekoľko dní predtým) skončil nie v úplne vychodzej polohe - som si všimol, že zadný stierač striedavo končí rovno a asi o 1-2 stupne tesne predtým.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...