Přejít na obsah

Zadni sterac po nastartovani


spacik

Doporučené příspěvky

Teď vám řeknu k tomu něco já, před 4rokama mi stěrač dělal to samé,dovezl jsem to do servisu(tam to bylo 4 dny) vyměnily ovládání stěrače-motorek a bůh ví co ještě ale problém neodstranily. Teď příjde ta hlavní poenta: když si už nevěděli rady tak ze Škodovky jim řekly že ten problém se dá snadno vyřešit v nastavení v maxidotu. Pak už bylo jen pár kliknutí a PO PROBLÉMU!   Teď si každý sám udělejte obrázek - co vše v autorizáku umí!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

tento problém mám také. Vždy jen po dešti. V maxidotu s tím nic nezmůžete, tam je jen automatický zadní stěrač, což neřeší tento problém. Řešilo se to u nás na superb clubu a tam se psalo že to dělá motůrek, který si nepamatuje koncovou polohu stěrače. Je pravda, že když prší a já setřu zadním stěračem, tak ten stěrač se nikdy nevrátí do koncové polohy a je vždy tak 10 cm od ní (vidím ho i ve zpětném zrcátku) a když auto dám do garáže a druhý den nastartuji, tak stěrač udělá jeden cyklus a zastaví se už v koncové poloze a pak mám klid vždy do doby než ho opět použiji.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...