Petrkiller

Ukradená Fábia 1 RS odměna 20 000kč Liberec

1 příspěvek k tomuto tématu

ODCIZENO !!!! V noci v Liberci - Horní Hanychov z pátku 9.6. na sobotu 10.6. Černá fabia RS Poznávací znaky černá na zlatých kolech ,malá promáčklina na zadních dveří u spolujezdce.
Prosím o zvýšenou sledovanost kudy projíždíte.Jestli ji někde někdo z vás uvidí kontaktujte rovnou policii !!!
Kdo mě dovede k autu nabízím odměnu 20000 !!

SPZ 5L2 7651

Nejedná se o mé vozidlo, odkaz dal na facebook Pavel Hurych.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Podobné příspěvky

• Od deTomasso
      Prodám tyto sedačky ze Škoda Fabia 6Y, dávaly se do verze Sportline. Jsou stejné jako z RS, ale v tmavé barvě. Pasují do jakékoli Fabie I a II. Celkově jsou ve velmi dobrém stavu, ale jsou trochu zaprášené od skladování, vůbec nic hrozného, před nandáním do auta by zasloužily trochu očistit. Řidičova sedačka je výškově stavitelná a mají boční a zadní úložné kapsy. Verze bez výhřevu a airbagů.

Pouze osobní předání.

Cena 4900,- 

Další info po telefonu 731085243 nebo po mailu, odepisuji ihned.
    • Od chadimira
      Zdravím všechny ...
      Čas pálení čarodějnic se blíží, pro jsem dnes v garáži koukal, kterou sjetou pneu si připravím na ohýnek. Nicméně jsem při tom zjistil zajímavou věc. PZ Matadorka, která byla sundaná v říjnu jako sjetá mě velmi překvapila konturou svého boku ... posuďte sami dle foto ... Na polovině obvodu má pneu standartní konturu boku a na polovině "jakýsi rádius" přitom k přechodu mezi oběma geometriema dochází plynule ...
      tuším že je to na vnitřní straně pneu.
      netušítě čím to mohlo být? něčím vybroušené ... ale čím a jak, vůbec mě nic nenapadá ...