Přejít na obsah

Full LED s AFS - zkušenosti, problémy


MOJE_JMÉNO

Doporučené příspěvky

Treba si ich nechat skontrolovat. Pisal som sem, ze moje boli od vyroby ZLE nastavene.

 

Takze ako pise Kadlii, treba ich nechat zdvihnut, ale to neznamena mimo povoleneho!

 

Na pristroji, ktorym sa nastavuju svetla su farebne ledky a pri mojich svetlach svietili bu na oranzovo, alebo dokonca na cerveno, tzn. svietili dole a dokonca dovnutra.

 

Tzn. nenechat sa v servise odradit a premerat! Mna tiez posielali prec, ale po premerani sklapli :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Na YT se objevili 3 videa o kohosi, kde jezdí s LED světly .. je fakt, že na té dálnici? rychlostní silnici to nesvítí moc do dálky :( ... když rozsvítí dálkový, tak je to hned o nečem jiným ... ale jezdit na dálnici na dálkové :-/ 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, 2kan napsal:

Na YT se objevili 3 videa o kohosi, kde jezdí s LED světly .. je fakt, že na té dálnici? rychlostní silnici to nesvítí moc do dálky :( ... když rozsvítí dálkový, tak je to hned o nečem jiným ... ale jezdit na dálnici na dálkové :-/ 

 


No presnee tak sviti i na moji octavce ... Dalkove parada, potkavacky KATASTROFA ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si myslím, že je spíš smutné, že jsem tento problém začal vnímat po skoro milionu najetých km bez nehody až nyní. Do této doby jsem neměl pocit nějakého omezení ani u hrkaček typu Fiat Punto. Myslel jsem, že vydržím až do garančky, ale smráká se už hodně brzo, tak se tam vypravím asi o trochu dřív, ohledně toho přizvednutí světel. Ale jsem přesvědčen, že mě nejspíš vyfuckujou....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 49 minutami, stanmar napsal:

Záleží ovšem na tom, co se jim ukáže na regloskopu, a ne na tom, že Ti připadá špatný osvit a že to tedy chceš nastavit na svícení více nahoru. Nevím jaké jsou referenční hodnoty pro FullLED AFS světla.


Bohuzel mas pravdu ... jak rikas ... na regloskopu podle mechanika sviti tak ja ma ... no v realu to sviti presne, tak jak v danem videu ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak u kolegovo auta byl podobny problem (ne az tak katastrofalni jako na videu co sem nekdo daval).

V servisu mu to lehce prizvednuli, udajne tam bylo jeste kam, aniz by to melo oslnovat, nyni uz ok.

 

Takze to ocividne neni vlastnost, ale chyba - nebyl sam kdo to tam daval.

Editováno: , autor: M_ike
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, kolega si moc nestezoval ani predtim ja sam kdyz sem s tim jel taky mi to neprislo tak katastrofalni.. I kdyz se to zvedlo treba jen o 1-2 stupne, tak ten rozdil je ted neuveritelnej co mi rikal :) 

Pokud Te servis posila k sipku, zkus je pritlacit, nebo v nejhorsim to hodit k nekomu jinemu (napr. svitlip.cz to zcela jiste seridej taky na pockani, jen to cloveka neco bude stat)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

M_ike: Neboj, uz se nenecham odsrat od nich ... Budu si zatim stat, ze jim to tam necham a at si delaji stemy svetly co chteji, ale at to kuva uz sviti tak jak ma ... Bo ti rikam ... je normalni, ze to ma dosvit 10m ...( max 15m a to jeste pridavam ) ... pred vozovkou a pak uz vidis ho*no? .....

Edit: No hlavne, ze ja nikoho neoslnuji, ale ja vidim velke ........... 

Editováno: , autor: Jojo91
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bude vypadat krasne.. jedno svetlo bude svitit nekam uplne dohajzlu, zatimco druhy do zeme.

Tohle se vazne musi delat u regloskopu a ne nekde doma o zed..

 

Ad.: To si to maximalne zamerne podelat, aby cloveka ze servisu neposlali domu.

Editováno: , autor: M_ike
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mel jsem konecne moznost se projet s OIII FL, ktera nove pristala u nas v rodine.

 

Musim rict, ze ucinnost LED svetel me nadchla. Jak potkavaci, tak dalkove. Kdyz to srovnam se svym SIII a jeho bixenony, je to o řád nekde jinde. Alespon subjektivne hodnoceno. Stejne tak staticke prisvecovani do zatacek ma vetsi smysl/ucinnost, nez corner funkce mlhovek. Tu bych uz kompletne vynechal.

 

Za me tedy :palec2: LED svetlum OIII FL.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Maverick dodal bych jen po cca 2.500 km s novou O3FL a Full LED, že jsem byl překvapen subjektivně malou účinností předních mlhovek, kdy ve srovnání s O2FL není při jejich aktivaci takřka poznat, že jsou vůbec v provozu. V obou případech testováno s Nokya HyperYellow tj. speciálními, extrémně žlutými mlhovými žárovkami.

 

Již 15.9. jsem zde psal o mém překvapení se subjektivně nízkým výkonem mlhovek u O3FL, a dával to za vinu originálním žárovkám, ale ani po výměně za Nokya HyperYellow

to není žádná velká diskotéka - nejsem si ale jistý, zda-li je ten dojem dán tím, že LED mají vysokou svítivost a tak mlhovky trochu zanikají, nicméně u O2FL ve spojení s rovněž vysoce svítivými xenony jsou krásně vidět... Také to, že jsem mlhovky zatím nezkoušel v nějaké velmi husté mlze, kde jsou N. HyperYellow jako doma...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...