Jump to content
MOJE_JMÉNO

Full LED s AFS - zkušenosti, problémy

Recommended Posts

V 30. 1. 2019 na 20:24, Krenstik napsal:

DOPLNĚNÍ PRO VŠECHNY: V rámci školícího střediska se dá domluvit, minimálně jednou za měsíc tam dělám školení na moderní světlomety a ADAS systémy, a kouknout na to co máte na autě špatně, resp. nejen podívat ale samozřejmě i nastavit. 😄😎

Nahodou nejsou nejake novinky ohledne moznosti serizeni ve skolicim stredisku ? 😉

Pročetl jsem si tohle téma a děkuji za info o LED. Přidávám foto jak to sítí u mě. Omluvám se za kvalitu fotek.IMG_1512.thumb.JPG.09319af9b09fa7ed12f674a1dfe2d5d8.JPGIMG_1511.thumb.JPG.0912860fd138c57c07e3b7230434a199.JPGIMG_1509.thumb.JPG.9e41f4c0a874c9466ce7c08374e6f899.JPG

V 22. 1. 2019 na 16:03, Macouch napsal:

Řešil jsem krátký dosvit ledkových světel na nové O3. Sdělil jsem bratranci, který řediteluje autorizovanému salonu ŠA, jestli by to chlapi nepoštelovali. Dostali přesné instrukce, prohnali to diagnostikou a možná doštelovali regloskopem, ale to nevím. Celá tato operace byla vyčíslena na 400,- se 100% slevou. Světla teď svítí odhadem tak o 20 metrů dál bez zjevné ostré hrany světlo/tma. Asi to i trochu přizvedli.

Přesně stejná zkušenost, ale se statickými LED světlomety v Golf VII (2018). Na požádaní upraveno a hrana se ztratila taky.

Posted (edited)

Ahoj,

kupoval jsem jete auto a do ted jsem nepochopil, k cemu slouzi nastaveni adaptivnich svetlometu... mam:

Octavia III RS kombi, 2.0TDI DSG 135kW r.v. 2017

a v nastaveni jizdniho rezimu v polozce individual muzu zvolit nastaveni adaptivnich svetlometu. Na vyber jsou moznosti: Normal, Eco a Sport.

Zkousel jsem v noci na prazdne silnici prepinat mezi rezimy, v rychlostech 50, 70 a 110km/hod ale ani pri jedne z rychlosti a ani pri jednom z rezimu jsem nerozpoznal rozdil ve sviceni prednich ledkovych svetel. K cemu tedy toto nastaveni slouzi? co se tim vubec nastavuje a jake chovani pak v jednotlivych rezimech mohu ocekavat? Ani na intenretu jsem o tom nic moc nenasel :) Dokonce i v oficialnim manualu pisou jen to, ze se tim nastavuje charakteristika LED svetlometu ale jak to uz neuvadeji...

Dekuji za odpovedi.

Tom

Edited by antiS

Daji se led svetlomety prizvednout? Zda se ze mi sviti moc na kratko.

A je standardni, ze sviti na pravou stranu o neco dale a na stranu?

To ze svieti napravo viac je normalne. Tvoj pruh osvetluje viac ako protismer.

Zdvihnut sa daju. Bud ti to nastavi servis alebo par stran dotadu sa pisalo ako to vies spravit aj sam. Otazka ci to spravis tak aby to nesvietilo na mesiac ;)