Přejít na obsah

Full LED s AFS - zkušenosti, problémy


MOJE_JMÉNO

Doporučené příspěvky

před 14 hodinami, Drahosh napsal:

jak to tady ctu, napada me otazka:

je tady nekdo s O3 FL a LED svetlama, komu to z vyroby nesviti do zeme a nemusel s tim do servisu na upravu?

Já v servise světla seřizovat nebyl a nemám pocit, že by mi to svítilo do země. První servis mě čeká při 30t km a do tý doby se tam nechystám. Soused seřizovat byl a mám pocit, že mu to svítí stejně jako mě bez seřízení. Ovšem špatně se to takto hodnotí, jel jsem s ním asi 5km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Paraaaada, po navsteve druheho servisu ( ne kvuli svetlum ), kde jsem si nechal jeste jednou zkontrolovat LED svetla, tak zkontrolovali tak, ze sviti na ho*no, tak jak svitili od vyroby ... uz me fakt je*ne, zas i pri zatizeni sviti do zeme ... a to pry je prizvedli co mi tvrdli ... tak nevim co tam maji v servisech ŠA za trotly, ale uz toho mam dost ... 
Zitra zpatky do servisu ... a to uz mi svitili obstojne ... zacli do toho vrtat a konec ... kdybych vedel jak to dopadne vy*eru se uz na kontrolu svetel ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

POZOOR POZOOOOR !!!
Po opetovnym servisu mi seridili svetla a ted KONECNE muzu rict, ze to sviti jak LEDky ... !!! Sviti to luxusne, snad to tak vydrzi ...
Pry mi prehrali nejaky novy soft u svetel ... Nechapu co stim udelali, ale ZATIM to fakt sviti luxusnee !!! Tak snad uz to bude svitit takhle porad :) 

Vůůůůůbec se to neda porovnavat jak mi to svitilo ...  

Editováno: , autor: Jojo91
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

RadimX11: To vubec netusim jak to je a bude ... Urcite bych se zeptal technika na vic infa, bohuzel jak jsem prisel pro vuz tak uz tam nebyl a predal mi ho nejaky jeho kolega ... ale chystam se tam jeste skocit a rict jim, ze to hodne dost pomohlo, tak aby vedeli ze to opravdu pomaha :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak vam sviti svetla s plnym autem ? Svetla mam nastaveny dobre, sviti fakt krasne, ale kdyz jedu ve ctyrech, tak se mi sklopej uplne do zeme. Je to hodne patrny pri prenuti na dalky, kdy se strasne dlouho zvedaji nahoru. Kdyz nasatrtuju s plnym autem, tak svetla sjedou uplne dolu jako normalne, ale vyjedou jen o kousek nahoru. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...