Přejít na obsah

Výměna autorádia stream za swing


kubasta

Doporučené příspěvky

Ahoj. Nám takový dotaz? Pujde mi do OII r.v 08eleg. Rádio SWING ze supa bez uprav v zapojení,aby zobrazovalo parkováky + clima nebo se musí něco změnit? A jaký rámeček musím sehnat-jako na navigaci? Mám stream mp3 a hraje na dvě věci. Swing prý hraje o dost lepší a dizajn je taky supr. Sory jestli to tu je-hledal jsem,ale nenašel uspokojující odpověď. Díky za nějaké informace,nebo rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

parkováky zobrazovat nebude, musíš vyměnit jednotku parkováků a upravit zapojení! aby ukazovalo... climatronik - musíš vyměnit panel klimatronicu z Faceliftu.. není problém udělat..

Nepotřebuju aby mi ukazoval Swing ze Sll parkováky, když je na autě nemám, jen si mám koupit Swing ze Oll nebo ten hezčí ze Sll, počítám že tam pujdou oba když budu mít Oll Prima/2011 ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý večer všem,

já bych měl také skromný dotaz, než - li zakoupím zánovní autorádio Swing. Budu mít OII FL Prima MR2011 s obyčejnou sériovou přípravou pro autorádio. Jde mi o to ( možná si to představuji jako Hurvínek válku :D ), zda - li půjde Swing bez problémů zapojit, tj. není - li třeba něco měnit, nastavovat, kódovat či tak... ? Nejde mi o zobrazování údajů z klimy ( mám obyč. mechanickou klimatizaci ), či o zobrazování parkováků apod. Čistě a jednoduše, zda koupím Swinga, dovezu domu, odendám rámeček, zapojím, nandám rámeček a hraju....

Děkuji předem moc za odpověď.

Krásný večer všem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pořád jsem totiž přemýšlel o tom, že dám neorigo rádio, ovšem po zjištění co vše bych musel koupit, včetně origo rámečku na neorigo rádio ( cca 1.700 kč :feve: ) jsem došel k názoru, že jednodušší bude, koupím - li originál ( Swing ), na který mám momentálně velice slušnou nabídku. ;)

Ovšem samozřejmě je z Octavie FL, ale vyšší výbavové kategorie, což mě malinko znervózňuje vzhledem k těm zobrazovacím funkcím, které u mého výbavového stupně nepůjdou, jelikož je tam prostě nemám :smich: .

Prostě bych jej nerad koupil a pak ho zklamán prodával...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pořád jsem totiž přemýšlel o tom, že dám neorigo rádio, ovšem po zjištění co vše bych musel koupit, včetně origo rámečku na neorigo rádio ( cca 1.700 kč :feve: ) jsem došel k názoru, že jednodušší bude, koupím - li originál ( Swing ), na který mám momentálně velice slušnou nabídku. ;)

Ovšem samozřejmě je z Octavie FL, ale vyšší výbavové kategorie, což mě malinko znervózňuje vzhledem k těm zobrazovacím funkcím, které u mého výbavového stupně nepůjdou, jelikož je tam prostě nemám :smich: .

Prostě bych jej nerad koupil a pak ho zklamán prodával...

No můj neorigo Sony podporuje USB ale u Swinga si hlavně budu muset dodělat MDI za cca 4tis. (a to se moc nevyplatí abych řekl pravdu) aby Swing vůbec chodil i přes USB, vypalovat mp3 se mi na CD/RW moc teda neche!!!

Každopádně Swing vypadá mnohem líp než "obyčejné radio"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Pokiaľ bude Swing nakódovaný, tak nič kódovať netreba. Ale ak nebude vôbec nakódovaný (ešte nebol v aute), tak je kódovanie nevyhnutnosť. Ale to zvládnu v každom servise (snd) a je tu aj veľa ľudí s diagnostickým káblom, ktorí to vedia tiež.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosim tych co vedia nieco o Swingu je to to iste ako rcd 310. Dal som to radio do altey 2009 volant ide len lava strana a prava strana,tlacitka na prehadzovanie ulozenych stanic a zdroja zvuku nejdu. Inak klimatronic ide ok. Rovnako v kodovani mam pri frevency response na vyber len octaviu a superb. Nemohol by mi niekto poslat postup popripade povedat preco nejde polka volantu. Pritom ked dam stare radio tak to ide ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Cavte kolegovia moze niekto poradit alebo zhrnut co by bolo treba vymenit na O2 MR2006 keby som chcel vymenit stream bez mp3 za swing, Pripadne ak to niekdo prerabal nech sa podeli o skusenosti a prezradi kolko ho to vyslo. Mam vybavu elegance a chcel by som aby chodili parkovaky, clima,a ovladanie na volante.

Editováno: , autor: drak999
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

ja mam O2 07 vyroba,mel sem tam strem,koupil swing normalka ho tam dal a vse slape az na jas podsviceni,ten jas jde max. tak do pulky regulovat vic ne,je to ale i tak hezky citelne,jo a jeste swing ma specialni anteni konektor protoze ma v sobe dva tunery pro lepsi prijem,a tyto konektory jsou az ve faceliftech z vyroby,ptal sem se na to v servise,tak bud koupit origo kabel 1000kc,nebo tam nacpat puvodni konektor ale pak radio pouziva jen jeden tuner(tak to mam ja) vic s tim delat nebudu radio hraje ciste mi prijde lepe nez stream

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

upřímně já jsem Swinga nezapojoval, když jsem však chtěl, (také mám OII, MR 2008), bylo mi řečeno, že musím vyměnit gateway jednotku - což je práce navíc + co jsem se tehdy koukal, nejlevnější jsou tak za 1500Kč. Až poté je možno rádio nakódovat a bude fungovat tak, jak má.. Možná však údaj není přesný, v tomto případě si lidé v názorech a zkušenostech dost protiřečí..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 2 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...