Přejít na obsah

Pomoc při hledání neoriginální pružiny.Je vůbec nutná výměna.


KINGMIKI_CZ

Doporučené příspěvky

Tak ještě dodatek,sehnal jsem si číslo přímo na technika co mi dělal servis auta.Ten mi poradil buď použít velmi podobné pružiny na diesel,nebo mi doporučil jezdit dál že se to prakticky nemá vliv pouze pravé kolo je zhruba o 1.5 niž než to levé.Když o tom člověk neví ani si toho nepovšimne.

Na rovinu říkám moc ne mi to nezdá proto si rád nechám poradit jaký na to máte názor.

 

Potřebuji pomoct ,dnes mi v servisu řekli že na přední pravém kole mám prasklou pružinu,chybí mi půl otáčky ve spodní části,kdo ví jak dlouho jsem stím jezdil.

Problém je že se jedná o dost exotickou pružinu vypsali mi seznam věcí co budu potřebovat,taky nemohli sehnat neoriginální.Origo plus materiál vyjde na 3500 což je maras.

6Q0 411 105 L Sroubovitá pružina ,2 barevné nátěry,3 pruhy barevně, červená zelená.

Dík za pomoc všem

 

 

Editováno: , autor: KINGMIKI_CZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...