Přejít na obsah

Stropní panel - odlepuje se potah.


lou0ness

Doporučené příspěvky

No musíš shánět na svůj konkrétní model, combi, sedan, hatchback.Taky jsem toho moc nenašel. Tady je někdo prodává na aukru http://aukro.cz/skoda-stropnice-octavia-ii-fabia-i-ii-kratka-kombi-i1536446195.html a pak ještě tohle http://skoda-fabia.vybersidily.cz/stropnice-skoda-fabia-dd667.html od těch jsem už bral nějaké díly a spokojenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 let později...

Přátelé okřídleného šípu,

s hrůzou jsem dnes zjistil, že se mi odlepuje na více místech látka stropního panelu. Ty bubliny vypadají otřesně. Jsem zdrcen. Zvažuji koupi nového stropního panelu, jelikož si myslím, že při koupi stropnice z vrakoviště, bych tento problém řešil po chvíli opět . Nemáte někdo ponětí, kolik stojí nový stropní panel na krátkou Fabii r.v. 2002?  Vozidlo letos oslavilo patnáct let, ale nemám v plánu se jej zbavit. Je to miláček. Děkuji. Radek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přátelé okřídleného šípu,

našel jsem si autočalouníka, vybral jsem si materiál. Tento týden mne čeká dát stropnici dolů. Jsem zvědav na výsledek. Cena přečalounění na 2500,- Kč. Tak doufám, že to vydrží potom už na věky, jelikož autočalouníci vymírají. Jak bude hotovo dám vědět. Radek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přátelé okřídleného šípu,

dnes sundaná stropnice. Škody: držák stínítka - za Boha nešel stáhnout kryt. Oba dva zničeny držák i kryt. Zítra navštívím Škodovku, kde se pokusím koupit originál, když již nebudou, F2 i F3 mají velmi podobné držáky. Bojuji nevzdávám se. Radek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přátelé okřídleného šípu,

pro: Mirek 835 - ten držák má tak bitelně zpracovaný kryt - zacvakávající mechanismus, že nebylo možno bez poškození jej sundat. Já perfekcionista, jsem si s tím neporadil! Ano, každý řeší podle možností, to je i můj případ, ale když jsem uvažoval, koupím srarou stropnici za tisíc a ono se mi problém, k mé smůle  časem opět vrátí, řeším to tímto způsobem. Zatím si mohu dělat takové radosti, horší bude, až to nepůjde. Ale proti tomu nepůjde neustále bojuji. Děkuji.Radek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Přátelé okřídleného šípu,

slíbil jsem, že se ozvu jak bude hotovo. Konám. Našel jsem autočalouníka ve Vrablovci. Vrablovec se nachází kousek od Ostravy. O tom, jaké jsem prožíval nervy, než jsem si ji vyzvedl, se zmiňovat raději nebudu. Osobně, jsem velký detailista a z toho co jsem si odvážel jsem neměl moc dobrou náladu. Po namontování to už vypadalo, jakš takš. Už jsem se s tím vyrovnal. Člověk si musí umět zvyknout. Konstatuji, že je v dnešní době problém najít fachmana, který umí svou práci. Tak doufám, že se mi ta nová látka, nikdy neodlepí. Radek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přátelé okřídleného šípu,

pro: Mirek 835, děkuji. Ještě aby toho nebylo málo, minulou sobotu kousek od Ústí nad Labem na takové dovolené po Čechách, mi rozbil kamínek přední šibu. Dnes mi ji měnili. Ještě že mám připojištění, tak mne to stálo pouze pět set. Ale šiba už s tím tónovaným pruhem nahoře. Doufám Bože, že jsem si to tento rok už všechno i do budoucna vybral. Zdravím všechny, přeji pohodovou jízdu bez nehod a pěknou dovolenou. Radek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...