Přejít na obsah

Zhasínání motoru po startu


dan86

Doporučené příspěvky

Dobrý den, 

jsem vlastníkem Škody Fabia 1.2 htp s dodělávaným LPG pohonem. Při nastartování zhasíná motor. Ne ihned, ale buď  hned při rozjíždění nebo až po druhém rozjezdu. Zhasne klidně i 2-5x za sebou než se rozjede normálně. Žádný viditelný pokles otáček prostě zhasne z ničeho nic. Nestává se to pravidelně, většinou při čtvrtém startování. Tenhle problém prý nastal až po výměně palivového čerpadla. Může to být tímhle? Měl někdo stejný čí podobný problém? Prosím o radu. Děkuji 

Editováno: , autor: dan86
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 10 měsíců později...
V 26. 6. 2017 na 18:40, dan86 napsal:

Dobrý den, 

jsem vlastníkem Škody Fabia 1.2 htp s dodělávaným LPG pohonem. Při nastartování zhasíná motor. Ne ihned, ale buď  hned při rozjíždění nebo až po druhém rozjezdu. Zhasne klidně i 2-5x za sebou než se rozjede normálně. Žádný viditelný pokles otáček prostě zhasne z ničeho nic. Nestává se to pravidelně, většinou při čtvrtém startování. Tenhle problém prý nastal až po výměně palivového čerpadla. Může to být tímhle? Měl někdo stejný čí podobný problém? Prosím o radu. Děkuji 

Zdravim ma skoro stejný problém ale mě to při nastartování hned zdechne a udělá to minimálně 3 krát po sobě a když jsem vyměnil palivový filtr tak mě zněho vytekla hnusná černá kapalina nemáte někdo zkušenosti stím děkuju 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...