Přejít na obsah

Tlumiče


Neonik

Doporučené příspěvky

Urcite investuj do originalu.

Ja som si cele auto dosral s KYB tlmicmi a Lesjofors pruzinami.

Proste to bolo tvrde, uskakane, gumy som menil po jednej sezone lebo boli oskakane...

Dal som original pruziny a tlmice, cena bola vysoka, ale mam spat jazdne vlastnosti ako boli na zaciatku a zato to stoji.

Mna to stalo dokonca viac, kupil som to iste viac krat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zaujimal ma aj rozdiel medzi tymi drahsimi Bilstein a origo. Ci su tam jazdne vlastnosti lepsie/horsie, komfort lepsi horsi.

 

Cena ma si zaujima ale  ak dam do 150€ za tlmic tak som s tym OK. 

 

Akoze ani po 235tkm nemam menene este tlmice ani vytecene ale riesim problem s vibraciami a toto ma napada ako prve po tom co vsetky silentbloky su pevne. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tezko radit. Bilstein + Eibach mam, spokojen nejsem. Jestli je to tlumici a pruzinami nevim. Kazdopadne na Superb jsou nejlevnejsi internetove obchody cca za tretinu ceny originalu. Tzv. sportovni varianta podvozku byla drazsi oproti standardu. U Octavie takovy rozdil nebyl.

 

Mimochodem - posledni roky maji skodovky uhoupany podvozek a pocitove doslo ke zmene i mezi roky 2018 a 2019. Komu houpani vadi (ja), tak to pro neho muze byt jednim z rozhodujicich duvodu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 4 týdny později...

Já si na svých autech vyzkoušel TRW, KYB, Bilstein a Sachs. Nejlepší asi byly Sachs, ale originály chci hlavně kvůli vlastnostem a nastavení podvozku.

Když jsem si na O1 do zadu dal Bilstein, tak šly do měsíce dolů, protože se s tím nedalo jezdit jak to bylo tvrdý...

Takže chci prostě originály, ale ať hledám jak hledám tak nemůžu najít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Zdar borci. Precital som asi vsetko co slo ale neviem si rady ktore vybrat.

O3 combi 2016 1.4 Tsi 110kw

predne tlmice a ulozenie

tak nejak sa rozhodujem medzi 

KYB 3348039 Excel-G (57,32 €)

Billstein B4 22-230522 (44,39 €)

SACHS SAC 315910 (60,83 €)

viem ze pre niekoho to mozu byt smiesne ceny vobec nad tym uvazovat ale penazi je malo a nerad by som platil viac zbytocne.

co som sa docital tak najtvrdsie su KYB, potom Bilstein a Sachs su maksie

ma to 17" kolesa cize je to uz tak celkom tvrde, predpokladam ze su tam origo tlmice kedze to ma cca 120 tisic ale vytiekli a jeden do loziska praveho kolesa ktore sa koli tomu muselo vymenit.

 

prosim radu ktore vybrat, ci sa oplati prihodit na tie Bilstein pripadne Sachs alebo to nema cenu.

 

dakujem

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to dělal minulý rok. Chtěl jsem jedině originál, ale nakonec mě kamarád přesvědčil (provozuje asi 20 O3) abych dal na předek Bilstein B4 a dozadu Borsehung, což by snad měl být originální výrobce. No, nevěřil jsem mu. Risknul jsem to. S uloženíma a dorazama to vyšlo asi na 6k v materiálu a dělal jsem si to sám. A musím říct, že jsem fakt spokojenej.

Jen nevím jestli u těch Bilstein B4 je rozdíl pro benzín a pro naftu, mám 2.0Tdi a kdyby se to dalo na 1.4 tak by to bylo asi dost tvrdý ten předek.

Jinak Excel-G jsem měl na předchozím autě a jsou tvrdý fakt moc, hlavně v zimě. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...