Přejít na obsah

Voda/kondenzát z klimatizácie v interiéri


onakvee

Doporučené příspěvky

Vydělával jsem to sám a už mi bylo hned při demontáži divné, že to bylo celkem měkké, takže to bylo již prasklé dříve. Jinak jak říkáš, už dle jazýčku je poznat, že to tam nebylo dané správně. Díky za tip ohledně stahovačky, mrknu se.... teď to ještě vysušit.

 

Jinak stahovačku tam samozřejmě nebyla, už jsem si ji tam dal, takový problém to není.

 

Vysušení bude problém, obávám se nutnosti demontáže sedadla a koberce....

Editováno: , autor: Shaarky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Myslím, že dokiaľ sa robí pod autom barinka, je to OK.

 

Je tam niekoľko možností kadiaľ sa to dalo vyviesť von aj s dlhším vývodom a vcelku aj cez karosériu...., ale nie treba to skomplikovať. :wallbash:

 

Od kadiaľ ste @Patrik1971, keď sa môžem spýtať?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Zdravim, tak se mi dneska stalo to same. Superb 07/2015 po 3hodinove ceste z Brna do Prahy - mirne vlhky koberecek u spolujezdce, ale na podlaze u zadniho sedadla jsem vytahl deci vody. 4 roky to bylo v pohode, takze z vyroby to nebude a muselo se neco stat s hadickou az behem pouzivani. Shodou okolnosti mam ve stredu pravidelny servis po 60kkm, tak jsem zvedavy, jak se k tomu postavi, kdyz mam prodlouzenou zaruku na 5 let.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Ne. Okno je zalepene, tam nic neni. Leda ze by bylo spatne prilepene nebo se ti nekde odlepilo a teklo to kolem nej. I to uz jsem videl.

 

Pak mne jeste napada, zda se ti neztraci chladici kapalina. Z leve strany jsou pripojene hadice do radiatoru topeni. Tak jestli to tam nekde netece. Zkusil bych to lehce ochutnat, zda je to jen cista voda nebo chladici kapalina.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pod oknem v tzv. torpédu urcitě odvodňovací díry jsou. Kam jinam by voda z okna odtekla, teče to vlastně do podběhu. V blatnících u prahu se pak drží všechen ten humus (po 2 letech lopatička hlíny) . Pokud by se ti v torpédu tvořil bazén, věřím že by to MOHLO protékat někudy dovnitř. Plast je ze dvou částí, pro demontáž je třeba sundat stěrače. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...