Přejít na obsah

Bubnove brzdy, porad brzdi jedno kolo


Renovacio22

Doporučené příspěvky

Dobry den, nedavno jsem si nechal vymenit zadni bubnove brzdy. Po vymene hned ten den jsem prijel domu a zjistil jsem ze prave kolo ( na strane ridice) je fest horke, nesla na nem udrzet ruka a slo do fialova jak se hralo, tak jsem jel do servisu a rekli mi ze moc taham za rucku, ale ja za ni taham poradne stejne, a ze tam byl "pretoceni klin co ma na starosti pritlak paken k bubnu podle toho jak se sjizdi" a ze ho vratili zpatky, ujeli 60km a v pohode, ale ja jsem si ho prevzal ujel jsem 20km a zase se to jedno kolo hreje a porad pribrzduje, a kdyz je hodne ohrate a necham ho nekolik minut stat, tak se pak nemuzu pomalu ani rozjet, jako kdybY se to kolo priilepilo ale kdyz vychladnou po nekolika hodinach tak to jede v poho ale zase se zacnou hrat.

Nevite nahodou cim muze byt, prej jsem mel zase tahat za rucku ale na ni jsem sahnul jednou a zathnul jsem ji o 4 zuby.

 

Skoda Fabia 1gen., 1.4 Tdi, 2007, kombi, 210000 km. Moc diky za rady. Kuba.

 

Odesláno z mého NEM-L21 pomocí Tapatalk

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...