Přejít na obsah

Spotřeba paliva 1.0 TSI


rowz

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

Mám dotaz. Kdyby jste chtěli přirovnat motor 1.0 TSI 81 kw výkonostně a parametry ke staré atmosféře bez turba.

Byla by to spíše 1.6 nebo už  1,8?

Já 1,6 měl a žralo to okolo 7 a zrychlení okolo 12s a Nm to mělo mín,  nějakých 150.

Mně to příjde spíš jako staré  1.8 atmosféry. A ještě jako bonus to o dost míň žere a je to tižší.

 

Editováno: , autor: s-tony
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

Ahojte Rapiďáci, mám 81kw 7st. AP a toto sú moje hodnoty. 

Je možné, že rozdiel = 7km spraví v spotrebe 0,3l/100km? Ako sa prejaví stočenie km na spotrebe? Mal som problém s prevodovkou a auto bolo v servise jeden den. Ked som auto vyzdvihol tak stav km bol rovnaky ale benzinu mi ubudlo asi jeden dielik. myslel som, ze mi ho vytiahli ale kolegovia mi vraveli, ze to asi vyjazdili a stocili km nazad. Preto by ma zaujimalo ako by sa prejavila spotreba na palub. PC keby sa stocili km nazad.

IMG_0796.jpg

IMG_0798.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nie nie, ked som auto preberal tak tam bolo 7km najazdene. Hned som natankoval a vlastne teraz dlhodoba spotreba ukazuje spotrebu 6,9 a od tankovania 6,6. Pritom teraz tam je 464km a 7km z toho je takmer zanedbatelne a pritom v spotrebe to robi taky rozdiel. Skor mi to pride akoby sa s tym jazdilo viac a bolo to stocene.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak bolo tých 7km krátke trasy presuny a státie s naštartovaným motorom (rozdiel v čase je takmer 2hod), spotreba za toto obdobie mohla byť kľudne 10l a vyššie.. a teraz s tvojou 6,6l sa vypriemerovala na 6,9l...

 

Ak som teda správne pochopil tvoj problém.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...