Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Bavíme se přece o barvě signálky. Š100, Š120, Forman, Felicie, Octa I a II, Fabia I vždy zelená. A taky že v zákoně je určené jakou barvu má mýt ta která signálka.

Na potkávačky právě dle zákona tato signálka být nemusí (120l vše připraveno ale chyběla žárovka) a když je nainstalováno tak barva zelená. Proto taky svítí kontrolka ve vypínači zeleně. No a spoléhat se na Auto no potěš koště. Takových denně potkávám a jedno v jakém autě. Leje jak z konve a jede jen na ledky. Proto tohle Wirer řeší.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je doslova v prdeli toto :( ja riesim ako tu kontrolku spojazdnit, a vy sa tu budete skriepit o farbe :D

 

Btw, ma to byt zlta farba, ktora v aute nie je/neviem o tom. Mozno skresluje fotak, mozno ten predny stitok...a preco zlta? Hlavne aby bola odlisna a reprezentovala "predne stretavacie" svetla. A ako ste naznacili, zelena kontrolka je spravna - ale ta je prioritne urcena pre parkovacie svetla ak sa nemylim, tak je to aj na prepinaci svetiel. Staci taketo vysvetlenie??? A zvazoval som aj cervenu (ale to su skor problemy a rucna) alebo klasika biela ako zvysok podsvietenia

 

Btw 2, podla navodu v aplikacii Skoda:

Zadna(e) hmlovka(y) - oranzova

Predne hmlovky - zelena

Dialkove - modra

A predne hmlovky vacsina zapina castejsie, tak preco si to kazit dalsou zelenou LED-koum ale hlavne plati co som pisal vyssie

 

Vdaka za pomoc....

Editováno: , autor: wirer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasan Wirer dej si barvu jakou chceš, ale ty ses zeptal. Já bych chtěl zelenou. A koukám piplačka to je neskutečná. a ten signál na rozsvícení by asi měl být ten co rozsvěcí signálku ve vypínači. A svítivost nastavit na taková nic moc na úrovni tempomatu.

Někdy mám pocit že nechápu psaný text česky, proto jsem nepochopil to ve Slovenčině:D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Práce a snaha se cení, gratuluji Wirer.

Ale samozřejmě, že ta kontrolka potkávaček má být zelená. Nejsem si jist, zda dokonce nemusí. Stejně tak jako dálková má být modrá a zadní mlhovka oranžová.

 Takto to vypadá jak DODO.:rolleyes:

Tady, žádný argument neuspěje. Prostě to vypadá amatérsky a každý ví, že originál to není.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No už ho nechte. Je to jeho auto a amatersky to rozhodně nevypadá. Ikonka je v té liště z továrny. Možná je v té liště zelená průsvitka nebo by se tam dala dodělat aby se dala použít bílá led. Tak to měla 120 tam se barvy dělali sklíčky. Tady jsou asi všechno barevné led. A už sbírám odvahu. Wirerova návštěva se blíží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kazdy tu bude teraz mudry ako radio. si elektronik a preco to este nemas? @wirer tu odvadza neskutocne vela prace. Spekuluje, zistuje, koduje... mozno niekedy pokus omyl. Stravi nad tym nespocetne vela hodin a mozno aj bezuspesnych hodin. No nakoniec sa mu to podari!!! Da sem presny navod podla ktoreho to uz dokaze vacsina ludi urobit a nakoniec mu na vysledok niekto povie ze to je amaterske. No podla mna nie je. Ale sry zijeme v dobe, ked je sloboda slova a kazdy si moze povedat svoj nazor. Ten koment som pisal skor ironicky (nie aku farbu budes mat ale ci vobec budes mat tu kontrolku). -_-

Editováno: , autor: ronskispeed
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ronskispeed:

Co ti je? Wirera jsem pochválil za odvedenou práci, co víc ještě chceš?

Mám prostě jen výtku.

 Že ta kontrolka má (musí?) být zelená je prostě fakt a všechna auta pokud ji mají, tak ji mají zelenou. Zrovna tak jako kontrolka dálkových světel musí být modrá a nikdo ji nemá červenou. Kontrolky blikačů taky nikde nejsou třeba růžové. Jsou to prostě standarty, které se dodržují.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jste bráchové, nebo co?  Četl jsi první větu mého příspěvku? Jestli ne, tak CTRL C/V.

Práce a snaha se cení, gratuluji Wirer.

 

Že to wirer pořešil aby to vůbec svítilo, je záslužné. Ale pokud by se skodovka uráčila dát tam tu kontrolku ve výrobě, byla by zelená  dle zvyklostí (předpisů?).


 

Nechápu, kde se ve vás berou ty ochranitelské pudy, nikdo nikomu neubližuje, ale funkce není za 1*, když to neodpovídá zvyklostem.

Tímto zbytečnou debatu končím, nikdo mě tu nepřesvědčil. To že to sám nemám není žádný argument. Já jsem jich několik uvedl.

 

Doplněno:

 

Výstřižek1.GIF

Výstřižek2.GIF

Výstřižek3.GIF

Editováno: , autor: Galaxy64
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...