Přejít na obsah

Vyhrievany volant na octaviu 3


hajo17

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Já rozhodně nemystifikuji. Pokud si dodáš volant s airbagem, tak ještě počítej s investicí cca. 12.000,-(musí u O3 vyměnit ještě: páčky valeo, spínačku valeo, osazení na volantu pro valeo - standard v O3 je značka Kostal - tam je podpora tempomatu jen pro mf volant, tj. nelze použít kroužek od Kostalu s podporou výhřevu - nešel by tempomat nebo ACC) S Valeo kroužkem do softwaru 0245(v odkazu je jen software 0205) si můžeš u O3 nebo S3 taky nechat zdát o tempomatu(není podporován, shodný příběh jako u Kostalu) a i kroužek se software 0245 nemusí podporovat tempomat(ACC) a poznáš to jedině až ho zapojíš. Pokud objednáš ve Škodovce i vůči VINku vozu co to má, tak Ti stejně pošlou špatný, protože logistika to zatím nedokázala vyřešit(auta s výhřevem volantu se vyrábí "jen 10 měsíců") a to už se jim nevrátil jen jeden kroužek....asi jim to nevadí, že po čelní havárii vozy, kdy vystřelí airbag ve volantu nemají vlastně čím auto opravit.  

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem tuto fičúru konečně také vyzkoušel na své nové káře, je to opravdu příjemná vychytávka (a to nejsou žádné mrazy!), ohřev je takřka bleskový, volant hřeje ještě dlouho po vypnutí ohřevu, byť mě zatím volant povrchově nepřipadá tak pohodlný, jako ten u O2FL L&K. Bude to asi o zvyku :-)

Editováno: , autor: omicron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nicméně bych po pár dní provozu dodal, že jinak je volant nic moc, srovnávám s O2FL LK, tady je věnec volantu na můj vkus příliš tenký a s podivným povrchem, asi daň za to vyhřívání. Má někdo tip na vylepšení ? Zesílení věnce, možná nějaký perforovaný povrch, nenaruší se tím funkce vyhřívání ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No "Aleši", já O3 první gen. raději vynechal:t (a dobře udělal), takže netuším, jaký stejný povrch, ale vadí mě zejména ten tenčí věnec než u O2FL (3ramennný s DSG pádly) a ten zmíněný podivný povrch... Preferoval bych klasickou kůži, byť se může v létě trochu zpotit...

Editováno: , autor: omicron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Možná hloupý dotaz, ale OIII RS 245 by měla mít v rámci malého koženého paketu vyhřívaný volant automaticky že?

 

Já jen že to neumím najít kde to zapnout...Na displeji mi nějak chybí ikonka volantu která by tam podle návodu měla být.

Začalo mrznout a docela by se to hodilo:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hledám v infotaimentu podle návodu ikonku na zapnutí ohřevu volantu, ale ne a ne ji najít. Tedy buďto hledám špatně, a nebo volant není vyhřívaný? 

Jedná se o RS245 rv2017. Vzhledem k tomu že v autě je malý kožený paket, tak jsem sázel na to že bude volant automaticky i vyhřívaný. 

 

Je to špatná úvaha?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 19. 11. 2018 na 20:04, MarkuRS napsal:

Možná hloupý dotaz, ale OIII RS 245 by měla mít v rámci malého koženého paketu vyhřívaný volant automaticky že?

 

Já jen že to neumím najít kde to zapnout...Na displeji mi nějak chybí ikonka volantu která by tam podle návodu měla být.

Začalo mrznout a docela by se to hodilo:)

Možná hloupý dotaz, proč sakra děláš bordel na foru a nedodržuješ pravidla? SIII není OIII! Příspěvky přesunuty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...