Přejít na obsah

Rozmer karoserie-chladicovka


Jochanan

Doporučené příspěvky

Zdravim kluci, po mensi bouracce na levou cast predku resim rozvnani karoserie a chtel bych se zeptat, zda nema ted nekdo na sve fabii sundanou chladicovku a byl by ochotem mi zmerit roztec sroubu viz obrazek. Zkousel jsem podle manualu roztec mezi tlumici (mereno z vrchu od stredu tlumicu) kde v manualu je rozmer 1047.2mm a ja nameril 1045mm. Pise se tam tolerance +-2mm. A prave predek na sroubech chladicovky, co jsou prisroubovane na nosniky mam viditelny rozdil tak 5mm co jsou diry na chladicovce a diry na srouby na nosniku. Byl by nekdo ochoten zmerit? Pro kontrolu i ty tlumice z vrchu?

 

Nebo jsetli nekdo nevo o servise v Ostrave, kde maji moznost promerit predek na stolici? Diky Honza.

IMG_20170708_204135.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Nevim zda editovat svuj prispevek. Dal jsem dohromady karoserii po bouracce. Po geomce,kde na bourane strane je spatny odklon kola,jsem vymenil predni tlumice (kde vrch tlumice,jak se sroubuje matice v ulozeni) bylo vyditelne ohnuti. A odklon je furt stejny. Mechos mi tvrdi,ze je treba vymenit jeste tehlici,ze bude ohnuta.

Nesetkal se s tim nekdo? Zda muze byt ohnuta tehlice,ze zmeni odklon kola?

Druha strana je v poradku. Karoserie mezi tlumici podle manualu je v danem rozmeru. Poradi nekdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...