jindrous

Zapojení kamery - černé skříňky

6 příspěvků k tomuto tématu

Bycista mi pomohl svým návodem zapojit kameru (černou skříňku) na Octavii III.

Nyní mám Kodiaqa. Na jakou pojistku mám tu kameru (plusový drát) umístit?

V příloze výtah z návodu kde jsou pojistky. Chci tak aby se kamera zapla při zapnutí zapalování čili stejně jako u Octavie.

Ta síla pojistky 10 může být?

Už má někdo černou skříňku - kameru v Kodiaqu zapojenou? Díky moc.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Upraveno uživatelem jindrous
0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Já jí tam montoval nedávno, bylo to náročnější než v předchozím autě. Připojená je na jednu z pojistek jak píšeš výše. Horší je uchycení kamery, musel jsem vrtat do držáku zrcátka. 

image-20170628_191550.jpg

image-20170628_172455.jpg

1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj jaké jsi měl před tím auto? Na jakou z pojistek - respektive na jakou volnou pozici jsi to umístil? Chová se to tak, že spíná kamera až po stisknutí zapalování? Vypnete se sama , když vypneš zapalování?

Proč jsi tam vrtal? To kamera na skle nedržela? Mám taky Mio a v Octavii byla na skle na přísavce.

Děkuji.

Upraveno uživatelem jindrous
0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Předtím jsem měl bmw. Na přísavce to není ono, navíc to zabírá hodně místa ve výhledu a  nelíbí se mi to. Pojistkanení prázdná, je to existující pojistka na jiný okruh. Je jich tam několik co jsou pod proudem jen se zapalováním. A ano, kamera se při startu sama zapne a potom sama vypne.

1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Prosimtě a kudy jsi vedl kabel napíjení? Jde to dobře? Sundaval jsi nějaké kryt, tapecírunk a podobně ?

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Sundavat nic nemusíš, jde to tam protáhnout poměrně snadno. Do stropu to dáš snadno, tapecírunk sloupku je potřeba trochu odklopit z těsnění dveří. Pokud máš okenní airbagy tak pozor ať je kabel pod nima, ne nad nima. Sloupkem se dostaneš do palubky k pojistkám.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se