Přejít na obsah

Kessy chyba


benito

Doporučené příspěvky

Zdravím kolegy, než pojedu na diagnostiku: JEN dveře řidiče - po vystoupení a zavření dveří auto SAMO bez jakéhokoli povelu zamyká a odemyká. Tento cyklus sám končí po cca 20 vteřinách, nebo DO. Poté není funkční Kessy na klice. 9 z 10 pokusů o uzamčení dotykem nefunguje. Pokud se vyjímečně zadaří, zamyká 2x. Vaše diagnostika hlavou ? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@CentriFUGA

Píšu přece NEŽ POJEDU NA DIAGNOSTIKU, takže Tvá rada je opravdu od věci... Možná číst celý příspěvek ?

Jinak asi tak polovina zdejších řešení jsou spekulace, od toho "forum" neboli diskuzní "kroužek" také mimo jiné může být.

Editováno: , autor: benito
Raději ne
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@benito. Já četl celý příspěvek, ale myslím že vše jiného než diagnostika bude stejně jen věštění z koule (může to být od řídící jednotky, přes zlámané kabely, přes čidla v klice spoustu dalších věcí), proto si myslím že když necháš za 300hdelat diagnostiku bude to nejjednodušší a nejplodnější....

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem zase natrefil na chytrýho... Jindy se tady rozebírájí kraviny do podrobností, ale strejda, co tu je rok a něco mi odpovídá stylem já vo voze a von vo koze.

 

No tak seru na forum, vlastně servis je bez nervů, chytrostí a v klidu...

 

Moderátora prosím LOCK.

Editováno: , autor: benito
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...