Přejít na obsah

Zhasnutí motoru ihned po nastartování 125kW


clouseau

Doporučené příspěvky

Zdravím!

 

Mám Superb II, 125kW, r.v. 2012, najeto 135000.

Stává se mi občas, že když zmáčknu tlačítko pro start, tak motor nastartuje, ale ihned po startu chcípne.

Přijde mi , že je to v okamžiku, kdy přestane točit startér a otáčky trochu poklesnou k volnoběžným.

Zkoušel jsem i držet tlačítko delší dobu, ne jenom krátce pro start. Zdá se mi, že tak to nedělá tak často.

Ale možná je to jen náhoda. Každopádně jsem neobjevil žádnou závislost například na počasí, nebo teplotě,

nebo na tom, jestli je auto studené, či ohřáté. Prostě někdy to udělá, jindy je třeba delší dobu klid a pak to zase udělá...

Z dlouhodobého hlediska mi přijde, že se to trochu zhoršilo. Nedovedu přesně říct, jak dlouho mi to asi už dělá..možná tak tři -čtyři měsíce..

Tankuji stále  u stejné čerpačky, která byla dříve Agip a teď je to MOL. Zkusil jsme jen jednou natankovat u Shell , ale vliv to nemělo.

Nevíte někdo, čím by to mohlo být?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
V 21. 7. 2017 na 10:36, clouseau napsal:

 

KDE BOL NAKONIEC PROBLEM ?? dakujem

 

 

Zdravím!

 

Mám Superb II, 125kW, r.v. 2012, najeto 135000.

Stává se mi občas, že když zmáčknu tlačítko pro start, tak motor nastartuje, ale ihned po startu chcípne.

Přijde mi , že je to v okamžiku, kdy přestane točit startér a otáčky trochu poklesnou k volnoběžným.

Zkoušel jsem i držet tlačítko delší dobu, ne jenom krátce pro start. Zdá se mi, že tak to nedělá tak často.

Ale možná je to jen náhoda. Každopádně jsem neobjevil žádnou závislost například na počasí, nebo teplotě,

nebo na tom, jestli je auto studené, či ohřáté. Prostě někdy to udělá, jindy je třeba delší dobu klid a pak to zase udělá...

Z dlouhodobého hlediska mi přijde, že se to trochu zhoršilo. Nedovedu přesně říct, jak dlouho mi to asi už dělá..možná tak tři -čtyři měsíce..

Tankuji stále  u stejné čerpačky, která byla dříve Agip a teď je to MOL. Zkusil jsme jen jednou natankovat u Shell , ale vliv to nemělo.

Nevíte někdo, čím by to mohlo být?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 21. 7. 2017 na 10:36, clouseau napsal:

 

AKO TO DOPADLO KDE BOLA CHYBA

DAKUJEM MAM NIECO PODOBNE

 

Zdravím!

 

Mám Superb II, 125kW, r.v. 2012, najeto 135000.

Stává se mi občas, že když zmáčknu tlačítko pro start, tak motor nastartuje, ale ihned po startu chcípne.

Přijde mi , že je to v okamžiku, kdy přestane točit startér a otáčky trochu poklesnou k volnoběžným.

Zkoušel jsem i držet tlačítko delší dobu, ne jenom krátce pro start. Zdá se mi, že tak to nedělá tak často.

Ale možná je to jen náhoda. Každopádně jsem neobjevil žádnou závislost například na počasí, nebo teplotě,

nebo na tom, jestli je auto studené, či ohřáté. Prostě někdy to udělá, jindy je třeba delší dobu klid a pak to zase udělá...

Z dlouhodobého hlediska mi přijde, že se to trochu zhoršilo. Nedovedu přesně říct, jak dlouho mi to asi už dělá..možná tak tři -čtyři měsíce..

Tankuji stále  u stejné čerpačky, která byla dříve Agip a teď je to MOL. Zkusil jsme jen jednou natankovat u Shell , ale vliv to nemělo.

Nevíte někdo, čím by to mohlo být?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...