Přejít na obsah

Oprava laku


VojtaCZ

Doporučené příspěvky

Kluci prosím o radu. O pár příspěvků výše jsem řešil opravu poškozeného laku. Včera auto vyzvednuto ze servisu ŠA, byla tma, tak jsem auto kontrolal dnes. Nárazník je v půlce prohnutý a vůbec nesedí. Při zavírání dveří dveře naráží do nárazníku, který už je od toho odřený. Oprava prostě prasečina. Jak řešit dál? Přímo se servisem, nebo kontaktovat pojišťovnu? Oprava byla z pojištění viníka.

 

 

oprava.jpg

Editováno: , autor: horky99
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 7 měsíců později...

Tak jsem po dovolene scital skody na laku na 3mesice starem aute. 

 

Protoze bydlime ve meste, a videl jsem, jak jsme meli dotlucenou metalizu na stare fabce, sli jsme automaticky do zakladni modre. 

 

Ovsem necekaj jsem, ze je to az takovy smejd, na dvou mistech mame po dovolene na hranach u karoserie dveri sedrenou barvu na podkladovku, aniz bychom otom vubec vedeli, ze jsme si to udelali. Navic 15 mesicni syn vzal hrsticku kaminku (sterku) a hodil je na zadni dvere(bavilo ho hazet kaminky do more :-D) a jde tam videt dirky v pruhlednem laku a i dirky od kaminku jsem nasel uz na kapote auta. To maji asi zenske kvalitnejsi i laky na nehty :-D

 

Mohu se tedy zeptat, zdali dat auto lakyrnikovi(neznate nejakeho kvalitniho v Ostrave?) ci primo to odvezt do AŠ servisu? Nebo proste koupit tady tu zminovanou opravnou barvu a patlat to sam? Pripadne kolik si pripravit penez na opravu? Jedna se mi hlavne o ty hlubsi ryhy. Reklamace nekvalitniho laku predpokladam asi nema smysl... 

 

A to jsem se snazil o lak co nejlepe starat, rucne ho myl a voskoval :-D

 

Diky moc za radu

Editováno: , autor: Peťa Shvecik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
V 15. 9. 2018 na 19:53, Peťa Shvecik napsal:

Tak jsem po dovolene scital skody na laku na 3mesice starem aute. 

 

Protoze bydlime ve meste, a videl jsem, jak jsme meli dotlucenou metalizu na stare fabce, sli jsme automaticky do zakladni modre. 

 

Ovsem necekaj jsem, ze je to az takovy smejd, na dvou mistech mame po dovolene na hranach u karoserie dveri sedrenou barvu na podkladovku, aniz bychom otom vubec vedeli, ze jsme si to udelali. Navic 15 mesicni syn vzal hrsticku kaminku (sterku) a hodil je na zadni dvere(bavilo ho hazet kaminky do more :-D) a jde tam videt dirky v pruhlednem laku a i dirky od kaminku jsem nasel uz na kapote auta. To maji asi zenske kvalitnejsi i laky na nehty :-D

 

Mohu se tedy zeptat, zdali dat auto lakyrnikovi(neznate nejakeho kvalitniho v Ostrave?) ci primo to odvezt do AŠ servisu? Nebo proste koupit tady tu zminovanou opravnou barvu a patlat to sam? Pripadne kolik si pripravit penez na opravu? Jedna se mi hlavne o ty hlubsi ryhy. Reklamace nekvalitniho laku predpokladam asi nema smysl... 

 

A to jsem se snazil o lak co nejlepe starat, rucne ho myl a voskoval :-D

 

Diky moc za radu

No v As ti poví že lakujou jediné celé dily. Ikdyby jsi investovat a vše opravil tak díky absenci zástěrek na ostatních autech a maximalne možnému ekologickému provedení barev bude kapota za pár ve stejném stavu --> vyhozené peníze.

Máš li sílu kup barvu a velké diry oprav lakovou tužkou. PS: ta základní  modra se prej docela loupe, někde na fóru jsem to tady četl...

Toť můj názor , nikomu jinému nenutím..

 

Editováno: , autor: zwan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Čau, dnes jsem přišel k autu a na něm taková hnusná promáčklina od dveří. Lidi jsou naprostí ignoranti. Nejvíc mi vadí ta promáčklina, která láme světlo a jde to hrozně vidět. Je tam i odřený lak, se kterým bych si asi nějak poradil tužkou, ale to promáčklina... Máte tip, jak by se to dalo řešit?

57439575-2AAC-40F2-9EB4-F60C28CF602A.jpeg

Editováno: , autor: Lukecko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj, vcera jsem na zadnich dverich nasel tuhle radost. Hrana na dverich je promackla a lak vystipli a plus nejaka cizi barva na aute (to pujde asi odstranit), ale nevim zda to resit s nejakym klempirem/lakyrnikem a nebo to resit pres havarijko se spolucasti a resit to jako nehodu nebo volat policii a resit to jako vandalismus. Nasel jsem i nejaky dulek na kapote. Nevim kdo stim co robil, ale vypada to jako by vystupoval nejaky ozrala a jebl mi dverma do dveri a bouchl mi i do kapoty nebo nevim. Kdyz to budu resit pres havarijko, predpokladam, ze mi ho pro jistotu i na dalsi obdobi i zdrazi? Dik za odpoved

Screenshot_20191207-164012.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud nemáš dostatek bonusů, tak nejspíš zdraží (některé smlouvy mají 1. škodnou událost bez vlivu na bonus). Vandalismus bývá bez vlivu na bonus, chce to prostudovat podmínky pojistky.

Záleží jak moc to chceš řešit, buď nechat celé opravit. Nebo jen zamáznout lakovací tužkou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...