Přejít na obsah

Oprava laku


VojtaCZ

Doporučené příspěvky

Před hodinou, Martab napsal:

Pokud nemáš dostatek bonusů, tak nejspíš zdraží (některé smlouvy mají 1. škodnou událost bez vlivu na bonus). Vandalismus bývá bez vlivu na bonus, chce to prostudovat podmínky pojistky.

Záleží jak moc to chceš řešit, buď nechat celé opravit. Nebo jen zamáznout lakovací tužkou...

 

Tak je to jako pest na oko a je to promackla hrana plechu na kov. Korekcni barvu mam uz davno a skrabance jsem s ni jiz opravoval, ale toto uz na tuzku asi fakt neni, spis to vidim na nejakeho sikovneho klempire. Na skrabance jsem si jiz ve meste davno zvykl, ale zase nepotrebuji jezdit v otriskane plechovce. Ty hrany na vyztuzeni tenkeho plechu byl cert dluzen, kdyz to jako prvni schyta ranu od cizich dveri. U jednickove fabie jsem mel hromadu triskancu, ale nikdy ne toto. Ale dekuji za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@westsideovy Pokud to chceš řešit tak aby to nebylo vidět, tak potom buď vyklepat a lak, nebo vyměnit celý díl.

Ještě mne napadá zkusit se zeptat někde na PDR, sice se říká že pokud je to v hraně, že to nejde, ale kolegovi takto opravovali blatník (v zlomu prolisu kolem kola, také promáčklá hrana na kov). Takže možná jen zkusit dotaz, zda by to uměli, nebo je to již moc hluboké.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud parkujes před panelakem nebo jezdíš autem na nakup je to zbytečný.... Barvu  ať to nerezne, možna vykytovat ten dulek a to asi tak vše...

Dnes spravis za několik tisíc a zítra to máš znovu jinde...

Možná lišty dveří pro F1 i F2 měli smysl..

Ale pro F3 už se nevyrábějí...

Editováno: , autor: zwan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, Wittmann napsal:

a není většina toho šrámu z dveří toho druhého? Pak by to mohlo jít částečně rozleštit

Je to jeho barva na tech dverich a pujde to asi dolu a zustane tam asi jen lehci skrabanec (neni to na zakladovku)  a na dulek si budu muset holt asi zvyknout...az bude trochu hezci pocasi, tak to zadelam korekcnim lakem. Ty listy by u f3 musely byt asi pres tu hranu a druha uprostred dveri aby to melo aspon trochu smysl, ale to by vypadalo hrozne :-D 

Editováno: , autor: westsideovy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takovýto věci se s PDR dělají blbě no.

 

A to se nemusí stát jen na sídlišti. Včera jsem třeba zastavil tak, že nalevo i napravo byly 2 místa volné, dojdu z obchoďáku a z pravé strany auto, že jsem měl problém se dostat ke dveřím od spolujezdce... Zběžně jsem naštěstí na laku nic nenašel, asi opatrný jedinec, ale nechápu proč si nenajede znovu když z druhé strany má celé volné parkovací místo. 

To co máš ty vypadá na nějakého šikovného dodávkáře spěchajícího aby se dárky dostaly k lidem včas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...