Přejít na obsah

Nákup zimní sady ALU + pneu


Machura

Doporučené příspěvky

Ahoj, ja mam 19 Siriusy a budem iba prezuvat pneu. Doteraz som mal vzdy zimnu sadu disky + pneu a na radu predajcu skusim teraz iba prezuvat pneu.

Disky teda neporadim, pneu zoberiem hocijaku "dobru" znacku co parametrami bude vyhovovat diskom a autu - conti, pirelli, goodyear, dunlop, michelin, atd atd, ved vieme ktore to su.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
před 15 hodinami, Machura napsal:

 

 

mysli na to, aby ty disky byli vhodné do zimního období. Pár oloupaných kol už jsem viděl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj,

mám letní Michelin Latitude Sport 3 235/55 R18 100V; Elbrus 7Jx18 ET43

 

a rovnou jsem koupil toto. Proti webu přišlo Continental WinterContact TS850 P 215/65 R17 99H M+S; Nanung silver 6,5J x 17" ET38,

 

ale vůbec si neztěžuji. Rovnou jsem to nechal nahodit, stejně bych 28.10. přehazoval.

20171005_123216.jpg

20171010_091355.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aké rozmery pneu sú vlastne možné podľa tech.preukazu? Ja auto len čakám tak si robím prieskum. Ak budete mať niekto čas mohli by ste tu dať. Motorizaciu mám 1.4 4x4 110 kw. Vďaka. Pozeral som túto stránku https://autoelektrony.sk/k/skoda/skoda-kodiaq/?velkost_disku=668#produkty len akosi žiadne recenzie. Tak sa obávam kvality. 

 

 

 

 

Screenshot_20171007-140924.jpg

Screenshot_20171008-145342.jpg

Editováno: , autor: Patrik1234
Prianie snímku
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...