Přejít na obsah

P0471 - OBDll


Alister W.

Doporučené příspěvky

Zdravím Vás všechny, pro začátek jsem tížen časem proto nemůžu procházet celé fórum. Budu muset navštívit servis a před tímto krokem byl rád věděl váš názor. 

 

Před zhruba dvěma měsíci se mi vyměňovali ramena v předu. Už před tím jsem měl problém (podle servisu) s turbem. Že by bylo zapotřebí repasu. Od té doby jsem se k tomu ještě nedostal. Každopádně od návštěvy servisu mi zůstal jistý problém poklesu výkonu. Někdy auto táhne cca stejně někdy málo (1-3 cajk, od 4-6 slabě). Předevčírem mi vyskočila kontrolka chyby motoru s poznámkou emisí a návštěvou servisu. Napojil jsem si koupené OBDll které mi vyhodilo tuto hlášku P0471 exhaust pressure sensor range/ performance. 

 

Vzhledem k předchozím problémům hádám, že to bude mít souvislost. Filtr turba nebo pevných částic??

 

Děkuji za názory. PS: Jsem těžkej lajk tak sorry kdyby něco bylo jak od blba :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...