Přejít na obsah

Nastaveni sedadel pri personalizaci


kasko

Doporučené příspěvky

Uz jsem z toho zoufali.

muzeme mi nekdo blbuvzdorne popsat, jak nastavit sedadlo pro personalizaci?

podari se mi nastavit jen po totalnim resetu.

pak, kdyz chci upravit nastaveni sedadla, nebo zrcatka, tak nejde.

navic mi nefunguje ukladani programu el. sedadel.

Dle manualu vubec nefunguje. Asi budu muset do servisu, ale to se mi moc nechce.

 

podarilo se mi nastavit jak sedadlo a zrcatka, ale kdyz jsem s nimi pohnul, tak je nedokazi uvest do ulozene pozice.

 

nejvic me vsak stve, ze nedokazi ulozit zmeny do sveho uctu.

 

 

dekuji vsem za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Dnes jsem byl s autem v nejmenovaném autorizovaném servisu  v Praze- reklamace s nastavením sedadla u řidiče - není možné uložit nastavení. Přišel borec, který se tvářil, že ví o co jde - prý chyba mezi sedadlem a volantem. Tak si to zkusil sám a byl za blbce taky. Takže jsem objednaný na konec měsíce na záruční servis, tak uvidíme, co se z toho vyklube. Na to že mám auto necelý týden tak to hezky začíná :). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnešní výlet do Strakonic - vše vyřešeno. Nevím, jestli šlo o závadu nebo chybu od výroby. Kontrola SW , restart a problém je vyřešen, vše funguje tak jak má.
Byli jsme tam s dvěma auty, na každém se něco dělalo - naprostá spokojenost. Spousta vylepšení a hlavně pocit, že jsme byli u někoho, kdo ví, co a jak udělat. Ještě jednou pozdrav do Strakonic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...