Přejít na obsah

OEM Radio čína do Superb 2


Doporučené příspěvky

Ahoj zasílám náhled jak vypadá radio z Číny v Superb 2

 

Nejlepsi prodejce v CR se zarukou 24 mesicu!!
 

http://www.skoda-sklad.cz

 

Android 9

a pristí tyden dam foto z android 10.0 nove navigace

 

Funguje :

- Multifunkcni volant

- PDC senzory

- Couvaci kamera

- PLA 

- Maxidot

- Climatronic

- CAN komunikace

 

 

 

 

20170802_172048.jpg

20170802_172051.jpg

20170802_172110.jpg

20170802_172146.jpg

20170802_172151.jpg

20170802_172159.jpg

20170802_172203.jpg

20170802_172211.jpg

20170802_172229.jpg

20170802_172250.jpg

20170802_172324.jpg

20170802_172341.jpg

20170802_172352.jpg

20170802_172401.jpg

20170802_172410.jpg

20170802_172502.jpg

20170802_172508.jpg

20170802_172514.jpg

Editováno: , autor: jtfcobra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam toto:

9"CAR DVD GPS navi 1024x600 Android 4.4 for VW golf 5 6 touran passat B6 sharan jetta caddy Tiguan EOS Radio GPS navi
http://s.aliexpress.com/JBfiYzAj

 

Za príplatok 50 eur ho vedia poslať z EU skladu. Čiže je to potom bez dane a cla. 

 

Ma všetko ako jtfcobra rádio okrem Android 6ky.

Mam tam pripojený prednú a zadnú kameru a tiež funguje s multifunkčnym volantom. 

Berie aj USB disky... 

Editováno: , autor: r_e_n_e
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Zdravím,

 

provedl jsem na SII (2009) montáž rádia z Číny, kde mi funguje super vč. ovládání na volantu a ukazuje vše co ukazoval Columbus za pouhých cca 5 tis, ale..... 

Nefunguje "nepodstatná" část rádia a to je jakýkoli zvuk..... Mám v autě sound systém - nemůže být chyba v tomto? 

 

rádio je z : https://www.aliexpress.com/item/2Din-4G-Android-7-1-Car-Stereo-Radio-9-Inch-HD-1024-600-Screen-Quad-Core/32817111397.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.yAYJoo

 

Nemáte někdo nějakou zkušenost? 

 

Díky.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu som guglil a nic s tym nenarobis... nemecky kolegovia udajne nejak sami vytvorili daky modul, ktory to je schopny poriesit ale strasne malo info som o tom nasiel a aj to prekladane cez google translator. Ako sa vlastne posiela signal z columbusu do ss? Ide to po CANe alebo to ma nejaky svoj specificky protokol?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem taky trochu googlil a prodávají se na to moduly od cca 500 Kč do 4.400 Kč, dále jsem pak našel návod jak to změnit kódováním ve VAGu a ještě se musím podívat na propojení kabelů mezi sebou.... Dám vědět až to rozklíčuju. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

Ahoj, namontoval jsem před týdnem to obyčejné "červené" s WinCE do Sup 2010. Všechno fungovalo samo ( volant, HF, info o voze, Navigace ...)a hned bez nastavování. Ale má to pár ALE !

1. radio při horším signálu a zapnutém AF přelaďuje přes úplně jiné stanice. Možná je potřeba přidat napájení anténního zesilovače.

2. musíte znát kód do spec. nastavení např. pro změnu barvy podsvícení a další

3. nějak záhadně se mi ztrácí část nastavení - někdy pípání, někdy naladění předvoleb. Možná se to děje při vstupu do spec. nastavení

4. pokud nemáte kameru, park. senzory se zobrazují malinkaté v rohu

5. spec. nastavení je bez návodu (ten jsem zatí nenašel) dost nesrozumitelné

6. anténa od GPS je vyvedena na palubku (jinak prý je špatný signál)

Budu pátrat dál. Pokud má někdo zkušenosti, sem s nimi.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odpovede, ktoré platia pre mňa.:

1. Ja mam signál ok. 

2. Kód mám 

3. Áno. Keď niečo nastavíš v spec. menu, tak ti niektoré nastavenia zmiznú 

4. Preto som kupoval kamery... Mám zadnú bezdrôtovo. Fungujú ok. Aj ako čierna skrinka. Predná totiž nahráva jazdu. 

5. So spec. Menu nemám problém. 

6. GPS anténu mám cez kábel a vytiahnutú ju mám až v palubovke zboku, kde ju nevidno a chytá mi signál  parádne. 

 

Negatívum, ktoré azda môžem spomenúť je niekedy oneskorená reakcia na MF tlačidlá na volante. No a doteraz som sa nedostal k tomu, aby som nastavil všetky tlačidlá podľa seba na volante. Sú prednastavené, ale možno by som niektoré zmenil podľa seba. No najprv by som musel pozrieť ako ich viem nastaviť v menu a na to nemám čas a ani ochotu. :)

Editováno: , autor: r_e_n_e
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, část věcí je vyřešena. Ještě tedy: můžeš nám hodit odkaz na bezdrátovou kameru a způsob zapojení?  A návod někdo nemá? Některé věci v tom spec. nastavení mi nejsou úplně jasné. A zkoušet to by bylo pracné, jelikož se u toho právě zlikviduje vždy část nastavení. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojenie som spomínal tu. 

https://forum.skodahome.cz/topic/131739-couvací-kamera-a-columbus/?do=findComment&comment=2227070

 

Typ kamery si musíš vybrať ty. Či do priestoru osvetlenia značky, alebo budeš vŕtať do plechu, alebo použiješ už zamontovanú do plastového rámika na ŠPZ. 

Bezdrôtovú technológiu riešiš cez tento modul:

Podofo 2.4ghz Wireless RCA Video Transmitter Receiver Kit for Car DVD Monitor GPS Rear View CCD Cam Reverse Backup Camera Cam
http://s.aliexpress.com/bMfiiuMV?fromSns

 

Ceny a typ si nájdi už sám. 

 

Čo sa týka toho spec. menu, tak opýtaj predajcu, nech ti pošle návod, alebo sa ho priamo opýtaj na veci z menu. 

Ja návod nemám. 

Editováno: , autor: r_e_n_e
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 4 týdny později...

Všetky Android rádia z Číny majú tieto funkcie čo popisuješ. 

+ navigácia (väčšinou iGO) 

+ built-in WiFi, Bluetooth, hotspot

+ DVR

+ doinštalovanie diagnostiky a cez Bluetooth pripojenie na OBDII adaptér. Samozrejme si ho musíš dokúpiť. 

Teraz rádia idú s Android 9.0... 

Najdôležitejšie je počet Cores, RAM a minimálne 32 GB interný storage. 

 

Jediné mínus je pre mňa nefunkčnosť RDS... Vidíš na rádiu iba frekvenciu. 

Editováno: , autor: r_e_n_e
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Pořídil jsem si 2DIN Čínu Xtrons, vše funguje OK až na jednu věc - v autě mám originální BT HF, radio má taky svoje a dá se přes něj volat, ale mikrofon je dole na rádiu takže kvalita nic moc. Když telefon připojím přes BT pouze do originálního HF tak můžu telefon normálně ovládat, vytočit číslo, apod. akorát se nepřehrává hovor do repro auta. Nevíte někdo co s tím?

 

Jasně dalo by se vyřešit natažením externího mikrofonu z rádia někam na stínítko, ale tomu bych se rád vyhnul a využil mikrofon co už tam je. S radiem telefon nepotřebuju spojený, vystačím si s maxidotem a ovládáním na volantu.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj,

mám v Superbu 2 rok 2009 tuhle čískou navigaci. Vše fumguje docela dobře,hands free teda žádná hitparáda. Jinak to komunikuje snad se vším,klima,vyhřívání sedadel,parkovací senzory,kamera..... Má to přece jen jednu velkou vadu. Občas při navigaci,ale i při přehrávání MP3 to začne šíleně "škrčet"  a to na plný pecky. Jako pro řidiče i posádku docela šok.  Neřešil někdo ?

Jinak jsem rozhodnutý tento krám vyměnit. Trochu dilema je jen v tom jestli jít do toho samého nebo třeba do podobného s Android ?

Díky za reakce.

 

03n.jpg

01n.jpg

02n.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vymeň to za originál, ak ti stačí rádio a máš origo kameru alebo sadu na prepojenie OEM kamery. 

 

Pokiaľ chceš riešiť chýbajúce multimédiá, ktoré ti v aute chýbajú (Bluetooth, obd2 diagnostika, prehrávanie médií, navigácia s aktualizáciou máp, atď,), tak potom rieš opäť Čínu. 

Nové Android rádia už majú vyladené chyby. 

Editováno: , autor: r_e_n_e
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, r_e_n_e napsal:

Vymeň to za originál, ak ti stačí rádio a máš origo kameru alebo sadu na prepojenie OEM kamery. 

 

Pokiaľ chceš riešiť chýbajúce multimédiá, ktoré ti v aute chýbajú (Bluetooth, obd2 diagnostika, prehrávanie médií, navigácia s aktualizáciou máp, atď,), tak potom rieš opäť Čínu. 

Nové Android rádia už majú vyladené chyby. 

Asi zkusím zase čínu, jenom váhám jestli koupit třeba tohle s Androidem https://aukro.cz/nove-2din-autoradio-kamera-wifi-gps-navigace-volkwsagen-skoda-seat-6964008363

 

nebo třeba tohle https://aukro.cz/nove-7-dotykove-autoradio-volkswagen-skoda-seat-6965847767 s WIN CE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...