Přejít na obsah

OEM Radio čína do Superb 2


Doporučené příspěvky

Myslím, že za túto cenu vieš pozháňať na aliexpresse lepšie rádio a minimálne s 2GB RAM. 

Majú aj dovoz z krajín EÚ, takže neplatíš clo a ani daň. 

Win CE určite nie. To si rovno kúp originál. 

Android 10 a Google Play/Store. 

Môžeš si potom dať apky aké chceš... 

Napríklad Waze, YouTube, vlastný vzhľad... Atď. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zdravím,

uvažuji o výměně originální jednotky Bolero ve svém S2 (2012) za nějaký modernější systém s Androidem. Chtěl bych něco co bude bez problému komunikovat jako originální jednotka s HF a ovládáním na volantu a hlavně na tom půjde normální navigace jako třeba Waze. Co jsem zatím koukal, tak nejvíce se mi líbí toto https://www.2din.cz/autoradia-skoda-superb-2/autoradio-geborn-android-agb830/, ale ta cena... 15 tisíc mi přijde už docela hodně. Z čínských radií mám trochu obavu a určitě nechci kupovat nic z Ali a spol. Existuje něco spolehlivého a funkčního v ceně řekněme do 10 tisíc co koupím tady v ČR se zárukou? Předem díky za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ahoj, objednával jsem z Ali za necelých 6k i s dopravou z eu do cz včetně rámečku na sup2, 10 palců beztlačítkový , 8 jádro, 4 gb ram+64 gb rom,android 10,canbus,2x usb atd.,funguje naprosto bezchybně.

Vůbec bych se nebál z chiny...tohle zmiňovaný není úplný noname ale docela dost velká značka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, satoshi napsal:

Ahoj, objednával jsem z Ali za necelých 6k i s dopravou z eu do cz včetně rámečku na sup2, 10 palců beztlačítkový , 8 jádro, 4 gb ram+64 gb rom,android 10,canbus,2x usb atd.,funguje naprosto bezchybně.

Vůbec bych se nebál z chiny...tohle zmiňovaný není úplný noname ale docela dost velká značka.

 

A mohl bych poprosit o typ nebo odkaz o co konkrétně jde :)? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem si koupil nedavno toto:
https://www.aliexpress.com/item/32989037268.html

-konektory pripraveny, ramecek bohuzel tento prodejce na sup2 nema,takze jsem poupravil pribaleny urceny na octavii 2, jinak da se koupit samotny ramecek primo na takoveto radio za 28usd...

https://www.aliexpress.com/item/4000850182749.html

ted v tydnu mi prijde jiny i s origo rameckem pro kamarada:

https://www.aliexpress.com/item/4001033694269.html

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadá to dobře, jsem hodně na vážkách... :-). A jak je to s instalací? Je to "Plug&Play" a nebo je potřeba něco někde dodělat, případně v autě nastavit atd? Kompaktibilita s origo multifunkčním volantem je taky ok? Omlouvám se za lamský dotazy, ale zrovna toto je pro mě španělská vesnice a nerad bych koupil něco co mi bude fungovat taknějak napůl... :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 9. 9. 2020 na 13:01, ttinka napsal:

Vypadá to dobře, jsem hodně na vážkách... :-). A jak je to s instalací? Je to "Plug&Play" a nebo je potřeba něco někde dodělat, případně v autě nastavit atd? Kompaktibilita s origo multifunkčním volantem je taky ok? Omlouvám se za lamský dotazy, ale zrovna toto je pro mě španělská vesnice a nerad bych koupil něco co mi bude fungovat taknějak napůl... :-).

instalace druheho radia byla uplne "Plug&Play" ,jen vse zapojit do spravnych konektoru a hned fungoval canbus(obrazek otevrenych dveri,nastaveni klima atd.), tlacitka na volantu atd.,takze jen registrace na google kvuli marketu, prepnuti jazyku na cz a to je vse...

jedina "vada" ze pribaluji kabel na antenu jen s jednim vstupem fakra, ale sup2 ma dva, takze je potreba dokoupit jeste redukci...

IMG_20200911_174457.jpg

Editováno: , autor: satoshi
Doplněné foto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
před 5 hodinami, Rudyno napsal:

a jak to funguje s original soundsystem? jak se to resi? nebo oprvdu je to jen plug and play a zvuk opravdu hraje?

Nefunguje to. Sound system má digitální zesilovač a pokud nové rádio nemá digitální výstup, tak si nic neposlechneš (Superb II)..... Existuje nějaký převodník za 4.000,- Kč cca a ten to prý umí převést - nezkoušel jsem. Rádio z číny za 6 tis mi tři roky leží doma na skříni.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Zdarec, zjistil jsem jak zesilovač u Sound systému obejít, je zapotřebí originál rádio. 

1. Nechat připojené originál rádio. 

2. Odpojit baterii (nechat alespoň 20min. odpojenou) 

3. Za odpojené baterie prohodit rádia. 

4. Opět připojit baterii

Hodí to zesilovač do nouzového režimu a funguje to. Napište zda vám to funguje. 😉 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, BL1tz napsal:

Zdarec, zjistil jsem jak zesilovač u Sound systému obejít, je zapotřebí originál rádio. 

1. Nechat připojené originál rádio. 

2. Odpojit baterii (nechat alespoň 20min. odpojenou) 

3. Za odpojené baterie prohodit rádia. 

4. Opět připojit baterii

Hodí to zesilovač do nouzového režimu a funguje to. Napište zda vám to funguje. 😉 

Ahoj, tak to určitě vyzkouším. Mezi tím jsem zjistil, že tak napůl funguje i jiná věc.

1. Připojíš čína rádio, zapneš ho, necháš ho najet.

2. Sáhneš pod sedačku, odpojíš na cca 5 vteřin a znovu zapojíš konektor zesilovače (novějšího typu, já to mám v Superb II r.v.2009), tak to asi po 15ti vteřinách začne hrát. 

Problém je ten, že se to musí dělat pokaždé, když pustíš rádio, tedy alespoň u mne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
V 2. 8. 2017 na 17:56, jtfcobra napsal:

Ahoj zasílám náhled jak vypadá radio z Číny v Superb 2

 

Nejlepsi prodejce v CR se zarukou 24 mesicu!!
 

http://www.skoda-sklad.cz

 

Android 9

a pristí tyden dam foto z android 10.0 nove navigace

 

Funguje :

- Multifunkcni volant

- PDC senzory

- Couvaci kamera

- PLA 

- Maxidot

- Climatronic

- CAN komunikace

 

 

 

 

20170802_172048.jpg

20170802_172051.jpg

20170802_172110.jpg

20170802_172146.jpg

20170802_172151.jpg

20170802_172159.jpg

20170802_172203.jpg

20170802_172211.jpg

20170802_172229.jpg

20170802_172250.jpg

20170802_172324.jpg

20170802_172341.jpg

20170802_172352.jpg

20170802_172401.jpg

20170802_172410.jpg

20170802_172502.jpg

20170802_172508.jpg

20170802_172514.jpg

Prosim te. Jak ti funguje,nebo fungovalo radio,signal??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 3. 9. 2021 na 20:49, Chendler napsal:

Jak vam na cinskem radiu funguje radio?? Mam problem se signalem,strasne slabej

Potrebuješ toto:

https://a.aliexpress.com/_msTwFCx

 

Na čínske rádia sa pripája iba jeden konektor  z dvoch antén na zadných oknách. 

Preto potrebuješ pripojiť aj anténu z druhého okna. 

Editováno: , autor: r_e_n_e
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...