Jump to content

OEM Radio čína do Superb 2

Recommended Posts

Myslím, že za túto cenu vieš pozháňať na aliexpresse lepšie rádio a minimálne s 2GB RAM. 

Majú aj dovoz z krajín EÚ, takže neplatíš clo a ani daň. 

Win CE určite nie. To si rovno kúp originál. 

Android 10 a Google Play/Store. 

Môžeš si potom dať apky aké chceš... 

Napríklad Waze, YouTube, vlastný vzhľad... Atď. 

• 3 months later...

Zdravím,

uvažuji o výměně originální jednotky Bolero ve svém S2 (2012) za nějaký modernější systém s Androidem. Chtěl bych něco co bude bez problému komunikovat jako originální jednotka s HF a ovládáním na volantu a hlavně na tom půjde normální navigace jako třeba Waze. Co jsem zatím koukal, tak nejvíce se mi líbí toto https://www.2din.cz/autoradia-skoda-superb-2/autoradio-geborn-android-agb830/, ale ta cena... 15 tisíc mi přijde už docela hodně. Z čínských radií mám trochu obavu a určitě nechci kupovat nic z Ali a spol. Existuje něco spolehlivého a funkčního v ceně řekněme do 10 tisíc co koupím tady v ČR se zárukou? Předem díky za radu.

• 4 weeks later...

Ahoj, objednával jsem z Ali za necelých 6k i s dopravou z eu do cz včetně rámečku na sup2, 10 palců beztlačítkový , 8 jádro, 4 gb ram+64 gb rom,android 10,canbus,2x usb atd.,funguje naprosto bezchybně.

Vůbec bych se nebál z chiny...tohle zmiňovaný není úplný noname ale docela dost velká značka.

před 13 hodinami, satoshi napsal:

Ahoj, objednával jsem z Ali za necelých 6k i s dopravou z eu do cz včetně rámečku na sup2, 10 palců beztlačítkový , 8 jádro, 4 gb ram+64 gb rom,android 10,canbus,2x usb atd.,funguje naprosto bezchybně.

Vůbec bych se nebál z chiny...tohle zmiňovaný není úplný noname ale docela dost velká značka.

A mohl bych poprosit o typ nebo odkaz o co konkrétně jde :)? Díky

Ja jsem si koupil nedavno toto:
https://www.aliexpress.com/item/32989037268.html

-konektory pripraveny, ramecek bohuzel tento prodejce na sup2 nema,takze jsem poupravil pribaleny urceny na octavii 2, jinak da se koupit samotny ramecek primo na takoveto radio za 28usd...

https://www.aliexpress.com/item/4000850182749.html

ted v tydnu mi prijde jiny i s origo rameckem pro kamarada:

https://www.aliexpress.com/item/4001033694269.html

Vypadá to dobře, jsem hodně na vážkách... :-). A jak je to s instalací? Je to "Plug&Play" a nebo je potřeba něco někde dodělat, případně v autě nastavit atd? Kompaktibilita s origo multifunkčním volantem je taky ok? Omlouvám se za lamský dotazy, ale zrovna toto je pro mě španělská vesnice a nerad bych koupil něco co mi bude fungovat taknějak napůl... :-).

V 9. 9. 2020 na 13:01, ttinka napsal:

Vypadá to dobře, jsem hodně na vážkách... :-). A jak je to s instalací? Je to "Plug&Play" a nebo je potřeba něco někde dodělat, případně v autě nastavit atd? Kompaktibilita s origo multifunkčním volantem je taky ok? Omlouvám se za lamský dotazy, ale zrovna toto je pro mě španělská vesnice a nerad bych koupil něco co mi bude fungovat taknějak napůl... :-).

instalace druheho radia byla uplne "Plug&Play" ,jen vse zapojit do spravnych konektoru a hned fungoval canbus(obrazek otevrenych dveri,nastaveni klima atd.), tlacitka na volantu atd.,takze jen registrace na google kvuli marketu, prepnuti jazyku na cz a to je vse...

jedina "vada" ze pribaluji kabel na antenu jen s jednim vstupem fakra, ale sup2 ma dva, takze je potreba dokoupit jeste redukci...

IMG_20200911_174457.jpg

Edited by satoshi
Doplněné foto