Přejít na obsah

Nájezdová rampa


Panel 559

Doporučené příspěvky

Ahoj , potřeboval bych poradit chtěl bych si postavit vedle garáže takovouhle nájezdovou rampu dokázal by mi někdo poradit jak to udělat vysoké a jak dlouhý najez udělat aby tam auto vyjelo skrz práh dá se orientovat podle nájezdového úhlu auta ? Jaký vůbec je pro fabii 1?  Nikde to nemůžu najít děkuji všem za rady.

Screenshot_2017-08-02-22-55-46-040_com.android.chrome.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, tomik.cesko napsal:

dej ke kolu prkno a nájezd si změříš sám, o kolik ho zvedneš např na metru. 

Já bych zase dělal rampu co máš vpravo dole na obrázku, bez přejezdovýho úhlu někde ve svahu, překlápěcí bych se bál

Díky za radu jen rampu ve svahu nemám místo kde to udělat a překlápěcí rampu do toho se mi taky moc nechce tam bych viděl problém v tom čepu jakej to musí být velkej průměr aby to udrželo a neohnulo se to a další problém čím takovou díru udělat neříkám že to nejde ale taky se bojím 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, psurn napsal:

Ty fošny, po kterých auto pojede, bych udělal široké alespoň 2x šíře pneu, aby jsi měl rezervu na každé straně a nesjel z toho.

To po čem auto pojede bude z plechoveho Učka co se používalo jako kryty kabelových žlabů kterej je dostatečně široký v klidu se tam vejde 215tka guma a jako nosníky budou 140tky traverzy zabetonované metr v zemi ale celkovou výšku ještě nevím kolik udělat chtěl bych aby to bylo 1.8 m vysoký ale nevím jestli je to reálný teď přemýšlím s verzí že by nájezd byl na pantech a zvedal se panenkou což by možná fungovalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, tomik.cesko napsal:

dej ke kolu prkno a nájezd si změříš sám, o kolik ho zvedneš např na metru. 

Já bych zase dělal rampu co máš vpravo dole na obrázku, bez přejezdovýho úhlu někde ve svahu, překlápěcí bych se bál

To zkusím to mě nenapadlo díky 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Panel 559 napsal:

... tam bych viděl problém v tom čepu jakej to musí být velkej průměr aby to udrželo a neohnulo se to ...

Akým čapom by si to komplikoval ? Dve hrubostenné rúry, jedna z nich lešenárska a druhá zasunutá buď do nej, alebo zvonka, podľa toho čo zoženieš.  Mne to udržalo UNC 060. A do zeme betónuješ jen to A kde sa to otáča. Faktom je, že či to využiješ natoľko, aby si to mal na očiach každý deň.

Postav a potom hoď foto. :)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...