Přejít na obsah

Pružiny pro otevírání 5 dveří Octavia kombi


johank

Doporučené příspěvky

Ahoj,

mam dotaz k pružinám na automatické otevření dveří kufru u Octavia III. kombi. Docela by se mi to líbilo, ale co jsem nalezl cenu tak 860,- Kč za dvě pružiny se mi zdá docela dost.

Na internetu jsem nalezl e-shopy s prodejem tlačných pružin v cenně od 15 do 50 Kč.

Rozměr pružiny lze odvodit na základě změření pístu v kufru, jeho průměr, případně zbytku volného pístu po zavření kufru, na kolik se pružina stlačí.

Než vyzkouším, chtěl jsem se jenom zeptat, zda toto náhodou někdo nemá ověřené abych se vyhnul případným omylům.

Díky za Vaše nápady a zkušenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Osobne tyto pruziny (za zlodejskou cenu) povazuji za pitomost, protoze sila zvedacich plynovych pruzin se meni v case a taky v zavisloti na teplote. Uz daleko lepsi reseni je nechat si vyrobit silnejsi plynove pruziny a nebo plynove pruziny, ktere jdou dofouknout dle potreby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
V ‎4‎.‎8‎.‎2017 na 15:28, Aleš_BX napsal:

viz příslušné téma k O II  je to v podstatě identické...

 

pružiny prodává (nejspíš i vyrábí) spol. PENTA TRADING, spol. s r.o. http://www.penta-edm.cz/  jsou jich mraky, nejde jen o průměr a délku, ale sílu pružiny, ta je vyjádřena barvou pružiny

 

najdi si to vlákno, jsou tam i kontakty na konkrétní paní 

@Aleš_BX  Chtěl bych si pružiny objednat přímo v PENTA TRADING, jak jsi psal zkoušel jsem hledat diskuzi k tomuto tématu na O II ale nenašel jsem. Nemůžeš mi pls poslat  přímo odkaz k této diskuzi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...