Přejít na obsah

Asistenční systémy - dodatečné dodělání


niooo

Doporučené příspěvky

  • o 7 měsíců později...
před 2 hodinami, Peter 84 napsal:

Ahojte chcel by som aj ja dorobiť 

LANE ASSISTANT 

INTELLIGENT LIGHT ASSISTANT" mám adaptívny tempomat a aj čítanie značiek.vie to niekto aj na Slovensku urobiť?

Ahoj.Ak si zo zapadneho slovenska-NR-TO a okolie,ozvi sa mi,vyriesime to.Posli mi do SS fotku etikety z laveho svetla Ak bude na konci index B,tak pojde aj inteligent light assist,resp SLA.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Patrik1971 napsal:

Lane asist vpoho Igor z Bratislavy,ale intel light asist....predpokladam myslis u pred FL vyrezavanie dialkovych svetiel SLA,tak na to potrebujes ine svetla,ale ak iba prepinanie stretavacie,dialkove,tak to sa da aj s povodnymi svetlami.

Takéto svetlá  sú vo výbave písané:Bi-xenónové svetlomety (bi-xenónové svetlá s LED denným svietením a

 LED zadné svetlá s optikou z krištáľového skla, adaptívne

 Svetlomety (AFS): Svetelný systém s plne automatickým a

 ovládanie svetiel v závislosti od situácie (mesto, medzimestský režim, diaľnica a režim zlého počasia), dynamické prisvetľovanie do zákrut,

 automatické ovládanie dosahu svetlometov,

 systém čistenia svetlometov)

Mám krátko superba tak sa snim len zoznamujem.dakujem za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Ahoj.Da sa to,ale priprav sa na rozsiahlu prestavbu-ak chces aj nejaky asistencny system,nevyhnes sa vymene celneho skla,natiahnutiu kabelaze medzi radar a kameru a tiez do BCM,vymena krytov okolo spatneho zrkadla.

Ak by si chcel len zakladnu kameru-je pomerne raritna,sklo menit netreba ale zohnat tuto kameru je zlozitejsie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, bajky napsal:

Jen chci vědět, koupil jsem roční auto u Škoda plus, ve výbavě bylo napsáno že má asistent dálkových světel, prodejce básnil o té funkci, jak se to dá vyzkoušet jen v noci, nakonec to tam není, ale odkázali mě na firmu, která to prý dodělá za 2000 Kč. Si myslím že to je blbost za tu cenu. Nějak mě to moc neboli, asistent jízdních pruhů nechci a čtení značek už vůbec ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nemá auto už náhodou tu velkou čelní kameru, jen nemá tyto funkce aktivované? Vím, že Scala, Kamiq, Fabia 4 už musí mít vždy čelní kameru a je to pak jen o výbavě a povolených/aktivovaných funkcích ve voze. Pokud to někdo dodělá za 2000 Kč, tak předpokládám, že ta velká kamera tam je kvůli "tupému Lane Assistentovi" a pouze úpravou kódování se dokáže asistent světel aktivovat (nevím jak to je z pohledu světel samotných, zda se musí měnit).
Velká kamera - v čelní okně je vidět uprostřed v horní části "trojúhelník" -> kamera

Editováno: , autor: Krosta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 2 měsíce později...

Zdravím

Chci si dodělat line assist a čteni značek znamená to výměna kamery + plasty kolem nakódování i výměna skla teď mám jen Front Assist. Ted mi prasklo čelní sklo tak ho musím měnit a chtěl bych dat hned to které budu potřebovat pro novou kameru. Bohužel teď ještě nemám novou kameru (finanční důvody) a chci se zeptat půjde dočasně na měsíc dva používat na novem skle původní kameru ?

 

Děkuji za rekci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar, nevšimol som si túto tému tak som písal do témy kódovania. Chcem sa opýtať ak by som chcel dynamic light assit, aby auto tienovalo oproti idúce autá atd.. stačia mi tie svetla s B na konci čísla dielu ? Pretože ich asi aj musím meniť a mám to za dobrú cenu. Kameru na udržiavanie jazdných pruhov mám. Stačilo by iba prehodiť svetla a napojiť a odniesť to nakodovat ? Alebo by k tomu trebalo aj novú riadiacu jednotku na svetla štartér nový na ten xenon atd… ? Či to nebude zbytočne komplikovane a nedať originál ale sú s koncovkou A.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...