Přejít na obsah

Adaptivní podvozek s pružinami z orig. sportovního podvozku


HK1982

Doporučené příspěvky

Zdravím,

Rád bych se zeptal, zda je možné mít adaptivní podvozek s orig. sportovními pružinami od Škodovky? Původně jsem si myslel, že je možné objednat sportovní podvozek a DCC do S3 Sportline. To není možné a nakonec mám DCC. Například Eibach prodává pružiny pro S3 4x4 DCC 206 kw. Nevím, jaké pružiny používá Skoda do svých sportovních podvozků, ale rád bych zůstal věrný Škodě a originálním dílům, kvůli záruce. Rozumím tomu, že pokud to Eibach dovede, bude asi možné, že to i zde půjde, ale máte s tím někdo zkušenost? Jak se k tomu staví autorizované servisy/Škoda samotná (bude s tím souhlasit?), pokud bych si objednal zkrácené pružiny od Škody a chtěl je namontovat. Je mi jasné, že tlumiče se trochu sníží, že se sníží světlá výška vozu, že se zmenší prostor mezi koly a podběhy a snad, že se a dojde lepšímu chování vozu, což je cíl. Díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Pre teba zaujimave citanie aj s obrazkami...sice v Holandstine,ale prekladac to zvladne.

https://www.skodaforum.nl/forum/i/eibach-pro-kit-verlaging-voor-je-superb-3.28526/page-4

Holandania to aj na DCC supu uplne bezproblemov,dokonca je sada od eibachu dostupna ako originalny diel priamo v sieti dealerov Skoda,takze kryte aj zárukou.Zvlastne,ze u nas o tom nemaju ani paru.

Editováno: , autor: Patrik1971
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...