Jump to content

Záměna sedaček

lh13
 Share

Recommended Posts

Nikde jsem to tady nenašel budou pasovat sedačky z OII RS na OIII bez nějakých úprav?Myslím jestli prostě do toho auta sednou?A jestli je rozdíl v prohození verze liftback a kombi nebo sedačky jsou stále stejné?

• 3 weeks later...

Snad poslední dotaz co se týká sedaček :kol-28: Neví někdo jestli jsou záměné sedačky z Golfu VII 5-dveř do současné Octavie III liftback?Jde hlavně o zadky?Jestli je možné to přehodit bez nějakých úprav,jestli tam sednou?U dřívějších verzí co vím,tak se sedačky napříč koncernem dali zaměnit,nutně bych potřeboval vědět jestli je to možné i u těchto.Bohužel nemám nikoho v okolí kdo má golfa VII a ani nepředpokládám,že by mě nechal vymontovávat sedačky na pokus:-)mám možnost koupit pěkný sedačky z G7 a dát je do své Oct3,která má social sedačky rovné lavice bez vedení...a sedačky z G7 jsou ve verzi SPORT.Bohužel to mám dost daleko,tak abych tam neletěl cca 500km tam a zpět a zjistil na místě,že je tam nedám:-(

• 2 years later...

Potřebuji zjistit kompatibilitu sedaček řidiče, popř. spolujezdce, napříč koncernem. Na podzim mi přijde nová Octávka, bohužel ve výbavě style a tyto sedačky mi jsou velice nepohodlné. Nyní jezdím Octávii r.v. 2015 a jezdím cca 1000 km týdně. Daly by se sedačky prohodit za jiné, např. A6,Pasat,Superb? A kde případně sehnat jednotlivě sedačky za přijatelnou cenu. Budu vděčný za každou odpověď.

• 2 weeks later...
  • 11 months later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...
  • 2 weeks later...
  • 2 years later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...