Přejít na obsah

Záměna sedaček


lh13

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

Snad poslední dotaz co se týká sedaček :kol-28: Neví někdo jestli jsou záměné sedačky z Golfu VII 5-dveř do současné Octavie III liftback?Jde hlavně o zadky?Jestli je možné to přehodit bez nějakých úprav,jestli tam sednou?U dřívějších verzí co vím,tak se sedačky napříč koncernem dali zaměnit,nutně bych potřeboval vědět jestli je to možné i u těchto.Bohužel nemám nikoho v okolí kdo má golfa VII a ani nepředpokládám,že by mě nechal vymontovávat sedačky na pokus:-)mám možnost koupit pěkný sedačky z G7 a dát je do své Oct3,která má social sedačky rovné lavice bez vedení...a sedačky z G7 jsou ve verzi SPORT.Bohužel to mám dost daleko,tak abych tam neletěl cca 500km tam a zpět a zjistil na místě,že je tam nedám:-(

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Potřebuji zjistit kompatibilitu sedaček řidiče, popř. spolujezdce, napříč koncernem. Na podzim mi přijde nová Octávka, bohužel ve výbavě style a tyto sedačky mi jsou velice nepohodlné. Nyní jezdím Octávii r.v. 2015 a jezdím cca 1000 km týdně. Daly by se sedačky prohodit za jiné, např. A6,Pasat,Superb? A kde případně sehnat jednotlivě sedačky za přijatelnou cenu. Budu vděčný za každou odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 11 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 1 rok později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 roky později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...