Přejít na obsah

Interná porucha servoriadenia


lahino

Doporučené příspěvky

Ahojte, mal by som otázku. Pred dvomi mesiacmi mi vyhodilo pri vložení klúčika do zapalovania okamžite nefunkčné servo posilovača riadenia, červená ikonka volantu, samozrejme volantom išlo otáčať veľmi ťažko. Tak som si povedal, že zbehnem do autorizovaného servisu, pichol som klúč do zapalovania a porucha zmizla, posilovač fungoval znovu bez problémov, nabehal som na ňom aj mesiac. Diagnostikou v servise mi akurát oznámili Interná porucha servoriadenia, v autorizovanom servise mi hneď odporúčili výmenu celej sústavy za 1400e, čo mi prišlo trochu moc. Máte s tým niekto skúsenosti? Všetky kontakty do serva boli skontrolované, poistky sú ok, kontakty nezaoxidované, káble nepoškodené, prúd do riadiacej jednotky serva ide. Spoločný menovateľ obidvoch porúch bol ten, že som 3-4 dni s autom nejazdil a každý deň bolo nad 30-33 stupňov. Viete niekto poradiť, stretli ste sa s tým? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...