Přejít na obsah

Výměna zadních světel u Rapida za Led světla.


Josef Pedro

Doporučené příspěvky

Zatím to tu nikdo neprovedl je to moc čerstvý chtělo by to číslo světel a podle toho by v Mělníku řekli cenu...Já to tak udělal se zadníma světlama využil jsem identifikaci z příspěvku Tomsona1 na stránce o xenonech. Výsledná cena 7000 za pár...jak mi to prinde dám foto.

Editováno: , autor: Josef Pedro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výměna zadních svítilen za LED v podstatě z velké části plug-play. Pasují rozměrově, svorkovnici lze nacvaknout bez problémů. Celá svítilna má svůj nosič žárovek, který se musí dokoupit, není součástí nového světla a nepasuje ze starého. Vše ve škodovce mě to stálo cca 9000Kč.U mého MR.4/2015 to ovšem házelo chybu prasklé žárovky,s tím se vypořádal Ferda25,na dálku přes kabel ,tak teď už vše bez problémů.

 

Editováno: , autor: tomson1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje trpělivost s hrubým porušováním pravidel fora je u konce. Ještě jednou někdo bude psát něco o předních světlech v tématu, kde se řeší zadní (a obráceně), dostane BAN! A to bez pardonu. Bordel si běžte dělat někam jinam, tady ho trpět nebudeme!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes mi dorazily zadní lampy.Vše bez problému jak popisuje výše Tomson1.Taktéž mi svítí symbol prasklé žárovky budu řešit až osadim xenony dopředu. Zvládne každý doma cca hoďka práce.Akorát se musí přehodit žárovky ze starého nosiče nebo si tam dát nový.A to nejsem žádný mechanik nebo tak něco.Pár foto z montáže a večer dodám s rozdílem před a po ve tmě.

Piva si nevšímejte měli akci v Kauflandě

20170817_110226.jpg

20170817_113150.jpg

20170817_114851.jpg

20170817_121546.jpg

20170817_123119.jpg

  • Líbí se mi 2
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano mám i ve předu diadem žárovky.

 

Jsem to chtěl hlavně nainstalovat a odzkoušet zda bude potřeba diagnostika na prasklou žárovku (ano bude).

 

Účtování 7000 za pár i s nosičem žárovek a 200 za dopravu.

Editováno: , autor: Josef Pedro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomu věř, že tomu tak bude, vyfotit svítící světlo, aby to "bylo jako ze života", je kumšt a mobilem to rozhodně neuděláš.

A holt u předfl to bylo designově podobné OII, pofl to zas v rámci sjednocování designu směřuje k tomu, aby to bylo podobný s OIII a SIII. Však i ty chromované krytky obou žárovek kopírují design OIII a SIII.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...